Home / šport / Futbal / Pavard má v Interi Miláno zaplátať dieru po Škriniarovi, taliansky klub dolaďuje jeho príchod

Pavard má v Interi Miláno zaplátať dieru po Škriniarovi, taliansky klub dolaďuje jeho príchod

30.8.2023 (SITA.sk) – Obranca nemeckého futbalového klubu FC Bayern Mníchov Benjamin Pavard sa v stredu podrobí lekárskym testom v Interi Miláno a následne spečatí očakávaný prestup do talianskeho klubu.

Druhý hráč do Interu

Majster sveta zo šampionátu v roku 2018 v Rusku hrával za bavorské mužstvo od roku 2019. V drese „Die Roten“ získal dovedna 11 trofejí vrátane štyroch bundesligových titulov a triumfu v Lige majstrov v sezóne 2019/2020 poznačenej pandémiou COVID-19.

Benjamin Pavard v utorok odletel do Milána. Lekárska prehliadka je v stredu a ak bude úspešná, bude sa sťahovať,“ uviedol výkonný riaditeľ Bayernu Mníchov Jan-Christian Dreesen.

Pavard sa tak môže stať druhým hráčom Bavorov, ktorý počas tohto leta prestúpi do Interu Miláno. Pred ním zamieril na milánske San Siro i švajčiarsky brankár Yann Sommer.

Náhrada za Škriniara

Pavard má s Bayernom kontrakt iba do konca aktuálnej sezóny 2023/2024. Počas pôsobenia v Mníchove často nastupoval ako pravý obranca, ale tvrdí, že by preferoval stopérsky post.

V doterajšom priebehu sezóny 2023/2024 odohral akurát polčas v dueli o Nemecký superpohár proti RB Lipsko (0:3). Pavard by mal v Interi Miláno „zaplátať dieru“ po slovenskom zadákovi Milanovi Škriniarovi, ktorý po skončení minulej sezóny prestúpil do francúzskeho klubu Paríž Saint-Germain.

Viac k témam: Futbalový obranca, Prestup
Zdroj: SITA.sk – Pavard má v Interi Miláno zaplátať dieru po Škriniarovi, taliansky klub dolaďuje jeho príchod © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Poliakom nepomohol ani návrat Lewandowského. Stali sa tak prvým tímom, ktorý už nemá šancu na postup

Výraznú zásluhu na triumfe Rakúska mal autor rozhodujúceho gólu Christoph Baumgartner.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *