Home / SLOVENSKO / Požiar bytu v Košiciach si vyžiadal jednu obeť, dvaja muži skončili v nemocnici

Požiar bytu v Košiciach si vyžiadal jednu obeť, dvaja muži skončili v nemocnici

4.6.2023 (SITA.sk) – Jednu obeť si vyžiadal požiar bytu v košickej mestskej časti Západ, ku ktorému došlo v nedeľu dopoludnia. Ako uviedla košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, v byte sa v tom čase nachádzali celkovo tri osoby.

„Dve z nich, muži vo veku 60 a 28 rokov, boli posádkou rýchlej zdravotnej pomoci so zraneniami prevezení do jednej z košických nemocníc. Tretia z osôb, 67-ročný muž, bol nájdený, žiaľ, už bez známok život,“ povedala Ivanová. Ostatných ľudí, nachádzajúcich sa v bytoch obytného domu, podľa hovorkyne evakuovali.

Policajti podľa Ivanovej miesto udalosti zabezpečili pred vstupom nepovolaných osôb, v súčasnosti sa na mieste nachádza už aj zisťovateľ príčin vzniku požiarov Hasičského a záchranného zboru, ktorý vykonáva obhliadku miesta v súčinnosti s Policajným zborom SR. „Bližšie ani podrobnejšie informácie preto v tejto chvíli nie je možné poskytnúť,“ dodala Ivanová.

Viac k témam: Hasiči, Požiar, Požiar bytu
Zdroj: SITA.sk – Požiar bytu v Košiciach si vyžiadal jednu obeť, dvaja muži skončili v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    pane, odpocivajte v pokoji…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *