Home / SLOVENSKO / Bratislavskí policajti počas akcie „Nájomca“ zadržali desať osôb a zaistili 2 848 dávok heroínu (video)

Bratislavskí policajti počas akcie „Nájomca“ zadržali desať osôb a zaistili 2 848 dávok heroínu (video)

5.5.2023 (SITA.sk) – Bratislavskí policajti počas akcie s krycím názvom „Nájomca“ zadržali 10 osôb a zaistili 2 848 dávok heroínu.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, na akci zameranej na drogovú trestnú činnosť sa v stredu 3. mája v skorých ranných hodinách okrem bratislavských policajtov zúčastnili aj príslušníci Národnej protidrogovej jednotky NAKA PPZ, Lynx comanda a Pohotovostných policajných útvarov Nitra, Banská Bystrica a Trenčín.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Policajti vykonali deväť domových prehliadok na uliciach Bučinová, Dudvážska, Kovorobotnícka, Slatinská, Sputniková a Žitavská, tri v bytovom komplexe Pentagon na Stavbárskej ulici, tri prehliadky vozidiel a jednu prehliadku pohostinstva na Bieloruskej ulici. Na mieste zadržali 10 osôb, ktorým vzniesli obvinenie pre drogovú trestnú činnosť, pričom predložia podnet na vydanie návrhu na vzatie všetkých obvinených do väzby.

Viac k témam: akcia „Nájomca“, Domová prehliadka, Drogy, Heroín, Národná protidrogová jednotka
Zdroj: SITA.sk – Bratislavskí policajti počas akcie „Nájomca“ zadržali desať osôb a zaistili 2 848 dávok heroínu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prijatie rezolúcie apeluje na ukončenie ubližovania transrodovým ľuďom, návrh z dielne PS prijali v Štokholme

„Transrodoví ľudia si však môžu vydýchnuť len do júnovej schôdze,“ dodala Beáta Jurík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *