Home / SLOVENSKO / Mladú školáčku v Trnave na priechode pre chodcov zrazilo auto, namiesto školy skončila v nemocnici (foto)

Mladú školáčku v Trnave na priechode pre chodcov zrazilo auto, namiesto školy skončila v nemocnici (foto)

5.4.2023 (SITA.sk) – Dopravní policajti boli v stredu ráno vyslaní k dopravnej nehode auta a 14-ročného dievčaťa na Bučianskej ulici v Trnave. Osobné auto Škoda tu krátko po 8:00 zrazilo chodkyňu na priechode pre chodcov. Záchranári dievča previezli do Fakultnej nemocnice v Trnave.

Policajti po príchode na miesto podrobili 33-ročného vodiča dychovej skúške, ktorá prítomnosť alkoholu v jeho dychu nepotvrdila. Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania,“ informovala trnavská polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Polícia apeluje na obozretnosť na cestách predovšetkým ráno, keď sa ľudia ponáhľajú do škôl alebo do práce. Vodičov upozorňuje na to, aby v blízkosti priechodov pre chodcov zvýšili opatrnosť. Chodci zas nesmú zabúdať na to, že na cestu môžu vojsť iba v prípade, ak sa riadne presvedčili o tom, že je to pre nich naozaj bezpečné.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Zrážka auta s chodcom
Zdroj: SITA.sk – Mladú školáčku v Trnave na priechode pre chodcov zrazilo auto, namiesto školy skončila v nemocnici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Keby bol Blaha ruský agent, tak by to nerobil inak, ako to robí. Politológ sa vyjadril aj k možnej manipulácii volieb

Podľa politológa Koziaka je dokázané, že Rusko ovplyvňuje voľby v iných krajinách tým, že pomáha financovať politické strany alebo politikov.

Jeden komentár

  1. ludia sa vo vseobecnosti velmi zmenili oproti ludom spred 40-tich a viac rokov…dnes prevlada nevsimavost, agresivita a neucta…slusnost je dnes povazovana za slabost a nie za prednost cloveka…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *