Home / SLOVENSKO / Smer bude žiadať od budúcich partnerov tri podmienky a Fico si nevie predstaviť odchod Slovenska z EÚ

Smer bude žiadať od budúcich partnerov tri podmienky a Fico si nevie predstaviť odchod Slovenska z EÚ

17.1.2023 (Webnoviny.sk) – Opozičná strana Smer-sociálna demokracia (Smer-SD) bude žiadať od budúcich partnerov tri podmienky, ak budú súčasťou rokovania o novej vláde.

Ide o protifašistické, proeurópske a výrazne prosociálne podmienky. Uviedol to predseda Smeru-SD Robert Fico v diskusnej relácii Karty na stôl týždenníka Plus 7 dní. „Keď sa v tomto stretneme, nikoho zo spolupráce nevylúčime,“ tvrdí Fico.

Šéf Smeru-SD si zároveň nevie predstaviť, že by Slovensko mohlo uvažovať o odchode z Európskej únie (EÚ), ktorý niektoré politické strany požadujú. „Bola by to obrovská chyba. Avšak Slovensko musí byť výraznejším hráčom v . Vidíme tému, že chcú odobrať štátom právo veta. Keby som bol predsedom vlády, už je z toho veľká téma,“ dodal Fico.

Viac k témam: Predseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Smer bude žiadať od budúcich partnerov tri podmienky a Fico si nevie predstaviť odchod Slovenska z EÚ © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovenská firma AJ Investments bude spolupracovať so svetoznámym investorom a miliardárom Marcom Lasrym

Miliardár a svetový investor Marc Lasry predstavil svoj nový fond, ktorého cieľom je podporovať a rozvíjať perspektívne športové odvetvia.

Jeden komentár

  1. pre mna tieto slova Fica znamenaju jedno, je zbytocne aby som isiel na referendum a potom aj k volbam, bude to ta ista pesnicka ako doteraz iba s inymi spevakmi…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *