Home / SLOVENSKO / Ďuriš Nicholsovová prezradila názov jej novej strany, Jablko má byť sviežou alternatívou k súčasným stranám

Ďuriš Nicholsovová prezradila názov jej novej strany, Jablko má byť sviežou alternatívou k súčasným stranám

15.1.2023 (Webnoviny.sk) – Nová politická strana Lucie Ďuriš Nicholsonovej sa bude volať Jablko. Ďuriš Nicholsovová to uviedla v statuse na sociálnej sieti. V hre boli aj názvy ako Istota, Stredná cesta, prípadne Stred, ale tiež Obnova.

Podľa Ďuriš Nicholsonovej ju ale žiadny z týchto názvov nechytil. „Chcelo to niečo svieže, niečo pekné, niečo šťavnaté, chutné. Niečo, čo v sebe skrýva pekný príbeh,“ napísala.

Jablko by podľa europoslankyne malo byť modernou, stredovou a proeurópskou stranou. Má ambíciu byť sviežou alternatívou k súčasným politickým stranám, ktoré sú ideovo či ľudsky vyprázdnené a nedokážu dať ľuďom nádej.

„Verím, že pre mnohé Slovenky a Slovákov bude Jablko šťavnatou nádejou na lepší život v lepšom Slovensku,“ doplnila Ďuriš Nicholsonová.

Viac k témam: Nová politická strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Ďuriš Nicholsovová prezradila názov jej novej strany, Jablko má byť sviežou alternatívou k súčasným stranám © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hlavnú ulicu v Košiciach roztancovala štvorylka, zapojilo sa viac než dvetisícštyristo ľudí (video)

Štvorylka sa tancuje vo viac než 50 mestách v Európe a samotný projekt začal v roku 2002. Košice sa pred niekoľkými rokmi stali lídrom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *