Home / SLOVENSKO / Incident vo Veľkých Dvorníkoch sa skončil tragicky, zomrel 43-ročný muž

Incident vo Veľkých Dvorníkoch sa skončil tragicky, zomrel 43-ročný muž

5.1.2023 (Webnoviny.sk) – Trnavskí krajskí kriminalisti vyšetrujú okolnosti tragickej udalosti vo Veľkých Dvorníkoch (okres Dunajská Streda), pri ktorej zomrel 43-ročný muž. Polícia už začala vo veci trestné stíhanie pre zločin vraždy.

Ako informovala trnavská krajská polícia na sociálnej sieti, incident medzi dvomi osobami sa odohral v rodinnom dome v stredu 4. januára v popoludňajších hodinách.

„Jedna z osôb pri ňom utrpela zranenia nezlučiteľné so životom. Do obce bol vyslaný policajný výjazd, ktorý vykonal rozsiahlu obhliadku miesta činu. Polícia k prípadu prizvala aj znalcov z odboru zdravotníctva,“ uviedla polícia. Policajti podozrivú osobu na mieste zadržali.

„V súčasnosti s ňou vyšetrovateľ vykonáva potrebné procesné úkony a až do ich skončenia bude umiestnená v policajnej cele. Bližšie informácie k prípadu poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí,“ dodala polícia.

Viac k témam: Krimi, Vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Incident vo Veľkých Dvorníkoch sa skončil tragicky, zomrel 43-ročný muž © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Proces výberu riaditeľa SND je v rozpore so zákonom, tvrdí advokátska kancelária

Na základe právnych predpisov by malo ministerstvo vymenovať riaditeľa SND na základe výberového konania alebo priamym oslovením, MK SR však vyhlásilo verejné vypočutie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *