Home / KULTÚRA / Film a TV / Hviezda marveloviek Jeremy Renner je po kurióznej nehode vo vážnom stave

Hviezda marveloviek Jeremy Renner je po kurióznej nehode vo vážnom stave

2.1.2023 (Webnoviny.sk) – Americký herec Jeremy Renner je v kritickom stave v nemocnici po nehode, ktorá sa stala, keď odpratával sneh. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

Nehoda súvisiaca s počasím

Jeho hovorca pre portál Deadline povedal, že 51-ročného herca v nedeľu letecky previezli do nemocnice po nehode, ktorá sa stala u neho doma neďaleko nevadského Rena. Hviezda marveloviek je podľa neho v kritickom, ale stabilizovanom stave a po „nehode súvisiacej s počasím má výbornú starostlivosť“.

Hovorkyňa miestnych úradov Kristin Vietti povedala pre magazín The Hollywood Reporter, že Rennera previezli do tamojšej nemocnice a v nehode nebol zapojený nikto iný. Okolnosti nehody podľa nej vyšetruje tím úradu šerifa okresu Washoe.

Známy ako Hawkeye

Renner sa stal známym hlavnou úlohou v oscarovej vojnovej dráme Smrť čaká všade (2008), ktorá mu v roku 2010 vyniesla prvú nomináciu na cenu americkej Akadémie filmových umení a vied, pričom v roku 2011 ho na Oscara nominovali znovu – tentoraz za vedľajšiu rolu v kriminálnej dráme Mesto hriechu (2010).

Známy je však najmä ako Clint Barton alias Hawkeye z marveloviek Avengers: Pomstitelia (2012), Avengers 2: Vek Ultrona (2015), Captain America: Občianska vojna (2016), Avengers: Endgame (2019) a seriálu Hawkeye (2021).

Smrtiaca snehová búrka

Zahral si tiež vo filmoch Jej prípad (2005), O 28 týždňov (2007), Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom (2007), Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011), Bourneov odkaz (2012), Špinavý trik (2013), Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc (2013), Mission: Impossible – Národ grázlov (2015), Prvý kontakt (2016), Wind River (2017) či Taguj! (2018). Od roku 2021 účinkuje v seriáli Mayor of Kingstown.

Smrtiaca snehová búrka si v Spojených štátoch vyžiadala desiatky mŕtvych a spôsobila aj výpadky dodávok energií a zrušenie tisícok letov.

Viac k témam: Filmový herec, Nehoda, Snehová búrka
Zdroj: Webnoviny.sk – Hviezda marveloviek Jeremy Renner je po kurióznej nehode vo vážnom stave © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nominácie na Zlaté maliny sú známe, anticenu môže získať aj oscarový herec Tom Hanks

Nomináciám na Zlaté maliny vládne životopisný film Blondínka o Marilyn Monroe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *