Home / SLOVENSKO / ŠOK: VRAH gejov je MŔTVY! Čo sa udialo pred GAY barom ? PLÁN akcie VRAHA

ŠOK: VRAH gejov je MŔTVY! Čo sa udialo pred GAY barom ? PLÁN akcie VRAHA

Mladý muž, ktorý v stredu večer strieľal v Bratislave na Zámockej ulici, je mŕtvy. Šialené besnenie vraha si vyžiadalo dvoch mŕtvych a jednu zranenú osobu. Polícia ho našla vo štvrtok ráno bez známok života. Viac o tragickej udalosti píše aj známy investigatívny novinár R. Bránik na svojom FB profile. Čitateľom DENNÍKa POLITIKA prinášame šokujúce zistenia k vražde dvoch členov LGBTI komunity.

A potom šumy a fámy, že išlo o žiarlivostnú scénu a nezvládnutú neveru a že páchateľ je na úteku; a tak som na páske absolvoval vcelku netradične osobnú prehliadku, kým som smel ísť ďalej; až na vek som totiž oblečením zodpovedal popisu páchateľa a tak sme sa s policajtom rozpačito smiali, keď ma šacoval.
Ešte som zachytil nevtipnú poznámku, že ma podobné čaká aj pri podniku, v ktorom sa strieľalo a že si mám “na nich” dávať pozor.
Ibaže potom sa začal obraz tej situácie pomaly meniť a z vcelku bežnej tragédie, akých som zažil stovky sa vykľula prvá a jedinečná. Na mieste bolo množstvo excitovaných a vydesených ľudí a po necelých dvoch hodinách snahy vyznať sa v zmäti neraz protichodných informácií som privolal kolegyňu a o chvíľu ďalšieho kolegu; pretože zo zvyčajnej starostlivosti o trpiacich na mieste sa vykľula akútna potreba začat sa starať o bezpečnosť celej komunity. Tej ich, a nielen v túto noc, ale aj ráno a v ďalší deň a potom v piatok.
A tiež absolútne nečakaná nutnosť starať sa rovnako o bezpečnosť tej mojej, od okamihu prečítania si prvých viet manifestu vraha až do neznámeho termínu, keď toto najnovšie peklo raz skončí. Tu a teraz nik netuši, kedy to bude. Pretože zoznam nepriateľov mladého Krajčíka je neuveriteľne dlhý a ľudia z homosexuálnej komunity mali večer jednoducho len tú nekonečnú smolu, že boli zo všetkých dostupných najľahšie zraniteľným terčom. Ak by mu priali okolnosti, začal by – podľa vlastných plánov – zabíjaním v budove, v ktorej sa stretávajú niektorí ortodoxní Židia a až odtiaľ sa hodlal presunúť k Teplárni.
Pretože jeho manifest začína slovami: “It’s the jews. It’s the jews. It’s the jews. They all have names and addresses. The people responsible for our situation have names and addresses. The jews responsible have names and addresses.”
V manifeste VOLANIE DO ZBRANE vyzdobenom na prvej strane takým tým akoženiehakenkrajcom volá: “Každý vie, v čom je problém, ale nikto nie je ochotný urobiť nič, aby to zastavil. Všetci vieme, kto sú hlavní zodpovední „ľudia“, ktorých hlavy a nosy musia byť odseknuté, kto môže za celý tento chaos. Kto môže za nekontrolovaný nárast nebielej imigrácie do Európy a USA. Koho viniť za vzostup degenerácie, homosexuality, transgenderizmu, deviácie všetkých foriem. Koho viniť z masového vymývania mozgov verejnosti prostredníctvom médií, novín a teraz aj sociálnych sietí. Koho viniť za to, že nás finančne zotročuje. A v poslednej dobe, koho viniť za presadzovanie určitej formy úplnej sociálnej kontroly… Každý, kto má oči vie, kto je zodpovedný. Stále sa však nič nemení – zatiaľ. Zmýšľanie našich ľudí – a našimi ľuďmi myslím tých, ktorí už vedia, čo sa deje a čo sa musí zmeniť, aké ciele treba splniť – je ešte stále príliš otrávené propagandou nášho nepriateľa.”
Dni, týždne a mesiace dozadu sa systematicky zaoberal výberom vhodných cieľov pre sériu útokov na všetko židovské; homosexualita bola podľa neho ich vynálezom, dokonca našiel kus nepriateľa aj v dnešnom Rusku – presnejšie v tej jeho časti, ktorú vraj riadia a ovládajú židia.
Ten útok nebol osobný, vrah obete nepoznal, poznal len podnik, v ktorom sa schádzajú a mal ho dôkladne preskúmaný. Poznal počas opakovaných nenápadných obhliadok jeho slabiny, zraniteľnosti a aj správny čas pre úder.
Vraždil 19 ročný, extrémne inteligentný absolvent školy pre mimoriadne nadané deti. Mladík, ktorého trackrecord na sociálnych sieťach dáva zo spätného pohľadu zmysel, no odhaliť jeho skutočné zámery a silu odhodlania bolo prakticky nemožné.
Vraždil syn člena Harabinovej Vlasti, vnuk ženy žijúcej v Británii, rozplývajúcej sa na diaľku nad roztomilými vnúčatami oslavujúcimi ktorýsi ruský sviatok na Slavíne s pripnutými georgievskými stužkami. Ženy posadnutej reláciou Infovojny Casus belli, ktorá sa jedom v slovách na adresu minorít doslova zadúšala. Syn muža oslavujúceho nekonečnú veľkosť Ruska, citujúceho večne uklamaného Lavrova, označujúceho za fašistické na Slovensku všetko, čo sa vymykalo jeho proruskému a harabinovskému videniu sveta; a teda podľa neho je na Slovensku fašistické takmer všetko. Dobre ste vychovali, pán Krajčík, veru.
A k tomu večná ukrivdenosť a rúškovy teror a túžba zabiť Hegera, či Čaputovú a nekonečne pestovaný pocit výnimočnosti. V tomto vyrastal, toto počúval, toto sa nedalo doma nepočuť. A ľutoval, že Hamas prestal na Izrael strieľať rakety príliš skoro, lebo ešte ostalo priveľa živých židov a rok dozadu s obdivom písal o masovej steľbe v San Jose.
A v tomto biotope rozkvitol kvet zla, rozvinul sa do ošklivosti pred podnikom Tepláreň na Zámockej ulici; a neskončil. V momente, keď píšem tento status je niekde vonku, vidno tam trávu, stromy, plní rôzne nezmyselné úlohy provokatérov z 4chanu, aby im dokázal, že stále žije a že neskončil. S topánkou na hlave a dátumom písaným do zošita s nadiktovaným textom sa síce trochu pohráva s myšlienkou stretnutia sa “na druhej strane” a tvrdí, že má málo nábojov, no jeho manifest na 65 stranách hovorí niečo úplne iné o jeho skutočných úmysloch.
Tu sú niektoré z nich:
„PLÁN AKCIE“
Môj akčný plán pozostáva z niekoľkých potenciálnych cieľov, ktoré som rozdelil do troch kategórií.
• Primárny cieľ je hlavný cieľ a cieľ s najvyššou hodnotou. Úspešné splnenie tohto cieľa bude mať podľa môjho hodnotenia najväčší vplyv.
• Sekundárne ciele sa majú vykonať buď po úspešnom splnení primárneho cieľa, alebo ako záložné v prípade, že prvý cieľ z akéhokoľvek dôvodu zlyhá. Sú to tiež ciele s vysokou hodnotou a nepravdepodobný prípad úspešného dokončenia všetkých primárnych a sekundárnych cieľov bude mať ochromujúci účinok na miestne ZOG, ktorý možno ďalej využívať.
• Terciárne ciele majú najnižšiu hodnotu a existujú predovšetkým ako konečné zabezpečenie v prípade zlyhania pri dosahovaní primárnych aj sekundárnych cieľov. V prípade úplného zlyhania mojich primárnych a sekundárnych cieľov zaistia, že aspoň niekoľko mäkkých, nízko alebo stredne hodnotných cieľov dostane to, čo si zaslúžia. Táto podmnožina zahŕňa aj niektoré ďalšie ciele, ktoré sa nachádzajú ďaleko, alebo ciele, pre ktoré som nerobil veľa prieskumov, a preto by bolo ťažké ich dosiahnuť.
Okrem toho, v prípade, že zlyhá určitý špecifický sekundárny cieľ, mám na mysli možný spôsob, ako ešte spôsobiť škodu tej konkrétnej časti politického systému ZOG, a to potenciálnym rozdelením určitej mocnej politickej aliancie. To môže, alebo nemusí fungovať, v závislosti od mnohých faktorov.
Je takmer isté, že nie všetky ciele sa podarí úspešne dosiahnuť. V najhoršom prípade nedosiahnem ani jediný, čo je tiež možnosť. Zoznam je dlhý, predovšetkým preto, aby mi poskytol flexibilitu, ak by som to niekedy potreboval, ponúka plán B a plán C atď. Nakoniec to všetko závisí od mňa a od toho, či boli moje prípravy primerané.
Pôvodne som chcel uviesť úplný zoznam cieľov, ale rozhodol som sa opačne. V prípade, že prežijem prvý deň, nechcel by som, aby moje ciele vedeli, že sú na zozname, a podľa toho posilnili bezpečnosť. Nikdy neviete, kde sa potulujú šmejdi, ktorí by to vyzradili. Takže si budete musieť počkať. Alebo možno nikdy nebudete, čo by však bolo nešťastné.
V prípade môjho zlyhania navrhujem pozrieť sa na dôvody, prečo som neuspel. Vždy je sa čo učiť a nepredvídané okolnosti môžu výrazne zmeniť priebeh udalostí. Využite lekcie, ktoré nájdete, aby ste sa lepšie pripravili, aby ste sa vyhli vlastným chybám.”
Je úplne zrejmé, že sa pri písaní svojho manifestu inšpiroval predchádzajúcimi masovými vrahmi, menuje ich tam, a jeho twitterový účet je plný náznakov, ale aj otvoreného obdivu k vraždám na Novom Zélande.
Zaujalo ma, ako bez okolkov popisuje spôsob, akým si zaobstaral náboje a finančné prostriedky: “Bernd Herkelmann – kto vedel, že zamestnanec nemeckej spoločnosti na prepravu bicyklov bol tiež tvrdým národnosocialistickým revolucionárom? Pán Herkelmann mi po opätovnom spojení so svojimi nemeckými spojkami osobne doručil hotovosť a strelivo. Možno ste to nevedeli, ale Tubus Carrier Systems odmieta najať negrov a turecké šváby. Len na zamyslenie!”
Pán Herkelmann sa dnes prebudí do veľmi ťažkého rána. Guten Morgen, Bernd! Vďačíme mladému mužovi s riedkymi fúzikmi “na Kotlebu” za flagrantný dôkaz zdanlivo nemožnej spolupráce medzi našimi “odvážnymi” bojovníkmi proti “ukrofašistom” so skutočnými nacistami.
Idem sa osprchovať, obliecť a idem strážiť spolu s ďalšími jeden z tých Krajčíkom akože utajených cieľov a jedno viem; ak ešte po niečom dokáže túžiť, tak po tom, aby ho policajti chytili skôr, než sa priblíži k tomu, čo je nám drahé. Druhý pokus by ho už nestihol ani zamrzieť. A pokojne sa môžu pridať aj jeho utajení bratia z bunky Terrogram, ktorí si tak veľmi veria. Neexistuje v pekle taký kút, kde by ste sa dokázali ukryť.
Slovenský národný jed doposiaľ prítomný len v slovách včera večer prišiel o nevinnosť a začal vraždiť. Včera zrodil prvého skutočného teroristu a aj keby si ten poslednú guľku prehnal hlavou, beštia neprestane žízniť po krvi. Bude ju treba zahnať opäť tam, odkiaľ nemala nikdy vyliezť.
“A ak mám byť poslednou osobou, ktorá kedy bude bojovať za svoju Rasu, nech sa tak stane. Som v poriadku s tým, že som posledný. Ale viem, že nie som posledný. Po mne prídu mnohí ďalší. Najprv jednotlivo, muži činu ako tí predo mnou, ktorí budú kráčať po ceste sami.
Potom ich prídu desiatky a pokúsia sa rozbiť ZOG, pôjdu tou istou cestou. Potom po stovkách jednotlivcov, buniek a sietí vstúpia na cestu a vykročia do boja. Bojovať a umierať za cieľ 14 slov. A potom ich budú tisíce.”
Nesníva sa vám. Už ste sa prebudili a toto je naozaj. Deň potom.
Zdroj: TU
Redakcia DENNÍKa POLITIKA vyjadruje úprimnú sústrasť pozostalým a silu ľuďom z LGBTI komunity, ktorí sa útokom šialeného vraha cítia byť ohrození.
R.I.P.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Minister Raši sa neobáva rozpadu vládnej koalície, ak by Pellegrini úspešne kandidoval na post prezidenta

Zdôraznil, že stranu Hlas budovali pre to, aby vytrvala roky a nie pre to, aby vydržala jedny voľby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *