Home / SVET / Bombardovanie Ukrajiny je odplatou za Krymský most, oznámil Putin

Bombardovanie Ukrajiny je odplatou za Krymský most, oznámil Putin

10.10.2022 (Webnoviny.sk) – Pondelkové bombardovanie Ukrajiny je odplata za ukrajinský útok na Krymský most a ďalšie útoky „v Rusku“, ktoré ruský vodca Vladimir Putin označuje za teroristické činy. Putin sa tak vyjadril vo videorozhovore s členmi ruskej Bezpečnostnej rady.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Útoky, ktoré zasiahli aj centrum Kyjeva a viaceré civilné objekty, pritom podľa neho mierili na energetické zariadenia a objekty armádneho velenia. Varoval pritom, že ak bude Ukrajina pokračovať v „teroristických útokoch“ na Rusko, odpoveď Moskvy bude „tvrdá a zodpovedajúca úrovni hrozby“.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Ruský raketový útok na Kyjev (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk – Bombardovanie Ukrajiny je odplatou za Krymský most, oznámil Putin © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ukrajinských kňazov spolupracujúcich s Ruskom neminie trest, rozhodol Zelenskyj

Primárnym cieľom tohto opatrenia je Ruskom podporované krídlo Ukrajinskej pravoslávnej cirkvi známe ako Moskovský patriarchát.

Jeden komentár

  1. zapad sa cez Ukrajinu zahrava so svetovou velmocou a pokial zapad neprestane ani ked Ukrajina skonci bude v Rusku na programe dna a to nikomu z nas ako ja 75 rocny poznam rusov nikomu neprajem…oni vedia byt neskutocní parťáci ked je vsetko v poriadku ale ked ich niekto ohrozuje vedia urobit vsetko aby sa ubranili aj za cenu svojich zivotov…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *