Home / SLOVENSKO / Matovič by mal ostať ministrom financií a vláda by mala držať pokope. Musíme riešiť dôležitejšie veci, vyhlásil Heger

Matovič by mal ostať ministrom financií a vláda by mala držať pokope. Musíme riešiť dôležitejšie veci, vyhlásil Heger

1.10.2022 (Webnoviny.sk) – Odvolávanie Igora Matoviča (OĽANO) by podľa predsedu vlády SR Eduarda Hegera (OĽANO) vôbec nemalo byť. V politickej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy sa premiér vyjadril, že by vláda mala zostať spolu, ukázať súdržnosť a hlavne, mala by riešiť dôležitejšie veci, ako je vyriešenie energetickej krízy. Nie je čas na odvolávanie Matoviča.

Na vyjadrenie Igora Matoviča, že novinári sú progresívni fašisti, premiér Heger jednoznačne povedal že novinári sú strážcovia demokracie a musia byť slobodní a zodpovední a my musíme chrániť slobodu novinárov.

Viac k témam: energetická kríza, Odvolávanie Matoviča
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič by mal ostať ministrom financií a vláda by mala držať pokope. Musíme riešiť dôležitejšie veci, vyhlásil Heger © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Gymnazisti z Nového Mesta nad Váhom sa namiesto vyučovania h3kovali

Študenti Gymnázia M. R. Štefánika sa včera neučili. Do školy zavítali známi influenceri v rámci preventívneho projektu H3KNISA a na viacerých workshopoch v malých skupinkách debatovali na rôzne témy, o ktoré sa zaujímajú.

Jeden komentár

  1. aj som nieco napisal aj som to hned vymazal lebo na co?…a radsej som si hned nalial stakan vodky…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *