Home / SLOVENSKO / Ústavný súd SR chce byť modernou inštitúciou s transparentnou komunikáciou, využíva ďalšiu sociálnu sieť

Ústavný súd SR chce byť modernou inštitúciou s transparentnou komunikáciou, využíva ďalšiu sociálnu sieť

30.9.2022 (Webnoviny.sk) – Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS SR) začal na Deň Ústavy Slovenskej republiky 1. septembra používať ďalšiu sociálnu sieť na informovanie verejnosti o aktuálnom dianí prostredníctvom krátkych príspevkov. Okrem Facebooku, ktorý už využíva dlhší čas, tak pribudol ďalší komunikačný kanál Twitter. Informovala o tom hovorkyňa ÚS SR Martina Ferencová.

„Ústavný súd Slovenskej republiky má ambíciu byť modernou inštitúciou, ktorá komunikuje transparentne a je otvorená pre všetkých. Prostredníctvom sociálnych sietí sa chceme s verejnosťou podeliť o informácie týkajúce sa rozhodovacej činnosti, protokolárnych aktivít, o činnosti kancelárie ústavného súdu, ale aj o svoje poznatky či najdôležitejšie novinky,“ uviedol predseda ústavného súdu Ivan Fiačan.

Zdroj: Webnoviny.sk – Ústavný súd SR chce byť modernou inštitúciou s transparentnou komunikáciou, využíva ďalšiu sociálnu sieť © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda vytvorí pracovnú skupinu, ktorej cieľom bude zlepšenie bezpečnostnej situácie na Slovensku

Pracovná skupina bude navrhovať odporúčania na riešenie preventívnych opatrení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *