Home / šport / Futbal / Slovan obsadil voľné pozície po odchode Kmotríka ml. a Trutza, riaditeľom pre medzinárodné vzťahy je Vittek

Slovan obsadil voľné pozície po odchode Kmotríka ml. a Trutza, riaditeľom pre medzinárodné vzťahy je Vittek

29.9.2022 (Webnoviny.sk) – Po nedávnom odchode Ivana Kmotríka ml. či Richarda Trutza z vedenia futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava obsadili u úradujúceho slovenského šampióna voľné posty, v oboch prípadoch ide o niekdajšie hráčske opory klubu. Trutza na pozícii športového riaditeľa nahradil Róbert Tomaschek a Róbert Vittek sa stal riaditeľom pre medzinárodné vzťahy.

Tomaschek športovým riaditeľom

Ako informuje Šport v RTVS na Facebooku, uvedené potvrdil majiteľ, prezident a predseda predstavenstva bratislavského klubu Ivan Kmotrík st.

Slovan najprv opustili Richard Trutz aj všetci skauti pre spor medzi manažmentom a kabínou, neskôr sa funkcie vzdal aj majiteľov syn Ivan Kmotrík ml.

„Po udalostiach, keď bol náhle prepustený prakticky celý môj tím najbližších spolupracovníkov, si ďalej neviem predstaviť svoje pokračovanie vo funkcii generálneho riaditeľa,“ hovoril.

Belasí vedú Fortuna ligu

Slovan Bratislava je po jedenástich kolách aktuálnej fortunaligovej sezóny na čele tabuľky so ziskom 23 bodov z desiatich zápasov.

V skupinovej časti Európskej konferenčnej ligy však doma len remizoval s litovským Žalgirisom Vilnius 0:0 a potom prehral na pôde arménskeho Pjuniku Jerevan 0:2.

Aktuálne 50-ročný Tomaschek v Slovane Bratislava hrával v rokoch 1993 – 2000, o desať rokov mladší Vittek si obliekal belasý dres v rokoch 1999 – 2003 a 2013 – 2019. Obaja boli tiež oporami slovenskej reprezentácie.

Viac k témam: Fortuna liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovan obsadil voľné pozície po odchode Kmotríka ml. a Trutza, riaditeľom pre medzinárodné vzťahy je Vittek © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovan získal Strelca na trvalý prestup do roku 2028, rozlúčil sa však s brankárom Bojranom a ďalšími hráčmi (foto)

Odchod brankárskej jednotky môže byť pre Slovan citeľný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *