Home / EKONOMIKA / Šokujúca predpoveď pre Slovensko: VOJNA, HLADOMOR, ZIMA a MRÁZ v bytoch

Šokujúca predpoveď pre Slovensko: VOJNA, HLADOMOR, ZIMA a MRÁZ v bytoch

EURÓPA sa spolu so Slovenskom musí pripraviť na dva roky utrpenia.

Spravodajský internetový portál „bne IntelliNews“ so sídlom v Berlíne v súvislosti s ekonomickou vojnou medzi Ruskom a Západom uvádza, že pozornosť sa sústreďuje na plynovú krízu tejto zimy.

S nádržami naplnenými na viac ako 80 %, ak zima nebude príliš studená, Európa tento rok pravdepodobne prekoná, aj keď za mimoriadnu cenu. Ale v apríli budúceho roku sa začne proces dopĺňania nádrží, ale úplne bez plynovodu Nord Stream 1. Alternatívne dodávky z Azerbajdžanu, Alžírska a Nórska sú okrajové a skutočne veľký nový projekt LNG v Katare bude online najskôr v roku 2025 (a až potom, ak Európska únia bude súhlasiť s podpisom dlhodobých zmlúv, ktoré nechce uzavrieť), takže budúci rok príde ďalšia ešte väčšia plynová kríza, ktorá bude stáť minimálne ďalší 1 bilión € a odsúdi Európu na ďalší rok recesie.

Európske vlády sa ešte musia nastaviť na vojnový stav a pripraviť svoje obyvateľstvo na dva roky utrpenia.

Nový balík pomoci kancelára Olafa Scholza je príznačný pre doterajší všeobecný prístup: vyhadzovať peniaze na krízu, aby sme sa pokúsili udržať život ako obvykle, ale otázkou je, či si to Európa môže dovoliť a do akej miery je obyvateľstvo Európskej únie odhodlané skutočne trpieť v záujme Ukrajiny? Nie všetci sú dostatočne odhodlaní, aby zničili svoje vlastné ekonomiky v prospech krajiny, ktorá nie je členom NATO ani EÚ !

Hororová zima čaká Európu aj podľa ruského Gazpromu a jeho reklamy vo videu:

Zdroj:TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Príspevok pre RTVS bude vo výške minimálne 0,12 percenta hrubého domáceho produktu

Vyplýva to z návrhu zákona, ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony v súvislosti so zlepšením stavu verejných financií, ktorý schválila vláda.

Jeden komentár

  1. kam sme sa nechali EU do nemoty opakovanymi sankciami proti Rusku nahnat tam sa aj ocitneme…casu na zabranenie tomuto bolo dost, vsetci sme druchmali tak teraz nesme dosledky, snad si nikto nemyslel, ze Rusko bude na na s pozerat ako vyorana mys…tu Rusku odpoved este len pocitime na vlastnej koži…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *