Home / šport / Futbal / Zápas Borussie a Herthy skončil remízou, rozhodcovia neuznali Dudov zásah

Zápas Borussie a Herthy skončil remízou, rozhodcovia neuznali Dudov zásah

BERLÍN 19. januára (WebNoviny.sk) – Hertha Berlín remizovala 1:1 s Borussiou Dortmund v piatkovom stretnutí 19. kola najvyššej nemeckej futbalovej sútaže I. bundesligy.

Za domácich sa do streleckej listiny zapísal hneď po prestávke Davie Selke, za hostí v 71. minúte vyrovnal Šindži Kagawa. Slovenský obranca Peter Pekarík sedel v tomto súboji na lavičke náhradníkov, Ondrej Duda hral do 77. minúty. Duda mohol v 62. minúte poslať Herthu do vedenia 2:0, ale jeho zásah rozhodcovia neuznali pre postavenie mimo hry.

I. Bundesliga – 19. kolo

piatok

Hertha Berlín – Borussia Dortmund 1:1 (0:0)
Góly: 46. Selke – 71. Kagawa
Peter Pekarík sedel na lavičke náhradníkov, Ondrej Duda (obaja Hertha) hral do 77. min

Viac k témam: Borussia Dortmund, futbal, Hertha Berlín, I. bundesliga
Zdroj: Webnoviny.sk – Zápas Borussie a Herthy skončil remízou, rozhodcovia neuznali Dudov zásah © SITA Všetky práva vyhradené.