Home / SVET / Trussová by Ukrajine viac sprístupnila vybavenie NATO. Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresii

Trussová by Ukrajine viac sprístupnila vybavenie NATO. Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresii

13.5.2022 (Webnoviny.sk) – Medzinárodné sankcie voči Rusku by sa mali zrušiť až vtedy, keď všetci ruskí vojaci odídu z Ukrajiny, vyhlásila britská ministerka zahraničných vecí Liz Trussová.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Na stretnutí ministrov zahraničia organizácie G7 v Nemecku šéfka britskej diplomacie uviedla, že ruský prezident Vladimir Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresii. Zároveň vyzvala, aby sa Ukrajine viac sprístupnilo vojenské vybavenie Severoatlantickej aliancie.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Šéfovia rezortov diplomacie krajín G7 sa stretnú opäť v piatok a rokovať budú so svojimi partnermi z Ukrajiny a Moldavska. Informuje o tom portál bbc.com.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk – Trussová by Ukrajine viac sprístupnila vybavenie NATO. Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresii © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pri brutálnom zásahu brazílskej polície zomrel černoch priamo v ich aute, napchali ho do kufra a nechali udusiť plynom (video)

Incident si naprieč Brazíliou vyžiadal rozsiahle odsúdenie a mnohí kritizujú konanie policajtov ako rasistický čin.

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    jedna lajnova druha trusova pasuju im tie ich mena, lepsie nevymyslis…a tieto chcu nieco diktovat Putinovi, ten sa musi smiechom v Kremli zalikať…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.