pondelok , 25 mája 2020
Home / šport / Futbal / Video: Lyon zvíťazil na pôde Guingampu, PSG deklasoval Dijon 8:0

PARÍŽ 17. januára (WebNoviny.sk) – Futbalisti Lyonu zvíťazili na ihrisku Guigampu 2:0 v stredajšom stretnutí 21. kola najvyššej francúzskej sútaže Ligue 1.

Odporúčame:

Skóre zápasu otvoril v prvom polčase po peknej akcii útočník Nabil Fekir, pre ktorého to bol už 15. gól v ligovej sezóne. Víťazstvo Lyonu potvrdil v 58. minúte francúzsky mládežnícky reprezentant Houssem Aouar. Hostia sa ziskom troch bodov posunuli na druhé miesto v tabuľke.

Metz – St. Étienne 3:0 (2:0)
Góly: 13. Riviére (z pok. kopu), 16. Dossevi, 77. Roux, ČK: 85. Hernani (St. Étienne) po 2. ŽK

Toulouse – Nantes 1:1 (0:1)
Góly: 90. Gradel (z pok. kopu) – 19. Krhin

Paríž Saint-Germain – Dijon 8:0 (4:0)
Góly: 42., 57., 73. a 83. Neymar (štvrtý z pok. kopu), 4. a 15. Di María, 21. Cavani, 77. Mbappé

Viac k témam: futbal, Ligue 1
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Lyon zvíťazil na pôde Guingampu, PSG deklasoval Dijon 8:0 © SITA Všetky práva vyhradené.