Home / šport / Futbal / Nové opatrenia proti koronavírusu sa dotknú aj zápasu Slovana s PAOK Solún, divákov bude minimum

Nové opatrenia proti koronavírusu sa dotknú aj zápasu Slovana s PAOK Solún, divákov bude minimum

18.11.2021 (Webnoviny.sk) – Budúcotýždňový zápas o postup do vyraďovacej časti Európskej konferenčnej ligy medzi futbalistami ŠK Slovan Bratislava a gréckeho tímu FC PAOK Solún (25.11. od 18.45 h na Tehelnom poli) sa zrejme odohrá pred výrazne zníženým počtom divákov oproti pôvodným zámerom.

Drasticky sa zhoršujúca situácia s nákazou koronavírusom a preplnené nemocnice na Slovensku prinútili vládu Slovenskej republiky prijať nepopulárne opatrenia, na ktoré doplatia aj návštevníci športových podujatí.

„Od pondelka 22. novembra prestanú platiť doterajšie nariadenia, podľa ktorých vstup pre očkovaných divákov v červených a bordových okresoch bol bez obmedzení a v najviac postihnutých čiernych okresoch bol limit 100 návštevníkov. Do hľadiska pri športových podujatiach sa dostanú len očkovaní alebo ľudia po prekonaní COVID-19, ale po novom s nižšou maximálnou kapacitou, než doteraz. Pre nezaočkovaných bude vstup zakázaný. Opatrenie platí bez ohľadu na farbu okresu v covidovom automate. Výnimku majú profesionálni športovci, ktorým uznajú aj test,“ informovala vláda Slovenskej republiky, poukázal na to aj denník SME.

Zápas EKL Slovan Bratislava – PAOK mal byť pôvodne organizovaný v OTP režime, a to bez ohľadu na to v akej farbe COVID automatu sa bude Bratislava nachádzať.

Viac k témam: Európska liga UEFA
Zdroj: Webnoviny.sk – Nové opatrenia proti koronavírusu sa dotknú aj zápasu Slovana s PAOK Solún, divákov bude minimum © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

FC Barcelona prišla o mladého útočníka Ansu Fatiho, počas zápasu si zranil stehenný sval

Ansu Fati v tejto sezóne odohral za FC Barcelona zatiaľ iba 10 súťažných duelov, z toho päť v lige. Nízky počet štartov spôsobili u mladíka zranenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *