pondelok , 10 mája 2021
Home / EKONOMIKA / Minister Doležal sa ospravedlnil za expresívne a prehnané slová, že nenávidí Slovenskú poštu

Minister Doležal sa ospravedlnil za expresívne a prehnané slová, že nenávidí Slovenskú poštu

29.4.2021 (Webnoviny.sk) – Minister dopravy Andrej Doležal sa vo štvrtok verejne ospravedlnil všetkým zamestnancom Slovenskej pošty za svoje neslušné vyjadrenie, ktoré odznelo v súvislosti s reformou pošty z jeho úst počas diskusie Ide o pravdu pre denník Pravda.

Urobil tak prostredníctvom sociálnych sietí, a to na margo expresívnych a prehnaných slov, že „nenávidí Slovenskú poštu”. Ako následne vysvetlil, snažil sa tak vysvetliť svoj negatívny vzťah k takzvaným žltým lístkom, k chodeniu na poštu. Priznáva, že jeho vyjadrenie v tejto súvislosti bolo veľmi nešťastné.

„Kontext bol iný, ale slová zazneli. Týmto sa chcem ospravedlniť všetkým poštárkam, poštárom a ľudom pracujúcim pre Slovenskú poštu. Vašu prácu si vážim a rozumiem jej náročnosti. Chápem, že najmä poštoví doručovatelia či pracovníčky za prepážkami sú neraz konfrontovaní s rôznymi vyjadreniami či poznámkami. O to viac ma tento prešľap mrzí. Prosím, príjmite moje ospravedlnenie, kolegovia,” dodal Doležal.

V reforme pošty vidí Doležal napriek prepúšťaniu zamestnancov a rušeniu viacerých pobočiek šancu na modernizáciu, digitalizáciu aj zefektívnenie služieb v prospech ľudí.

Viac k témam: minister dopravy a výstavby SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Minister Doležal sa ospravedlnil za expresívne a prehnané slová, že nenávidí Slovenskú poštu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Matovič odmieta pritakávať systému, ktorý slovenské matky za výchovu detí trestá nižšou mzdou a dôchodkom

Minister financií tiež odmieta akceptovať fakt, že najviac ohrozenými chudobou sú práve slovenské rodiny s deťmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *