utorok , 26 mája 2020
Home / SLOVENSKO / NAKA zasahuje vo viacerých krajoch Slovenska, počas akcie Tiger už zadržala 24 osôb (foto)

NAKA zasahuje vo viacerých krajoch Slovenska, počas akcie Tiger už zadržala 24 osôb (foto)

18.2.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti NAKA v týchto chvíľach zasahujú v Žilinskom, Nitrianskom, Banskobystrickom a Bratislavskom kraji.

Ide o akciu s krycím názvom Tiger, ktorá súvisí s neoprávneným zaobchádzaním s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom, spáchaného organizovanou skupinou a s obzvlášť závažným zločinom legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Doposiaľ zadržali 24 osôb a vykonali prehliadky viacerých priestorov. Naďalej vykonávajú aj ďalšie procesné úkony.

Ako informovala polícia na sociálnej sieti, akciu vykonávajú za účasti medzinárodného vyšetrovacieho tímu, za prítomnosti kolegov z Francúzska, vrátane pracovníkov Francúzskej justície a pracovníkov Europolu. Viac informácií o razii polícia poskytne až keď to procesná situácia dovolí.

Viac k témam: akcia Tiger
Zdroj: Webnoviny.sk – NAKA zasahuje vo viacerých krajoch Slovenska, počas akcie Tiger už zadržala 24 osôb (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Investície či informatizáciu bude riešiť nové ministerstvo, odobrila ho aj prezidentka

Novovzniknuté ministerstvo prevezme pôsobnosť úradu vicepremiéra v oblasti investícií a informatizácie k 1. júlu a pôsobnosť Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v oblasti regionálneho rozvoja k 1. októbru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *