Home / šport / Ostatné športy / Video: Kuzma strelecky potiahol Lakers s 22 bodmi, Chicago prehralo dvanásty zápas v sezóne

LOS ANGELES 22. novembra (WebNoviny.sk) – Basketbalisti Los Angeles Lakers zvíťazili v jedinom utorkovom dueli zámorskej NBA doma nad Chicagom 103:94. Hostia nedokázali zužitkovať polčasový náskok o 14 bodov a pripísali si dvanástu prehru v sezóne.

Lakers najviac strelecky potiahol Kyle Kuzma 22 bodmi, tentoraz sa v ofenzíve nedarilo nováčikovskému rozohrávačovi Lonzovi Ballovi, ktorý predviedol úspešnosť streľby 23 %. Nazbieral osem bodov, ale aj 13 doskokov. Bodovým lídrom Bulls bol Denzel Valentine so 17 bodmi.

NBA

utorok:

Los Angeles Lakers – Chicago 103:94 (23:27, 19:29, 30:19, 31:19)
Najviac bodov: Kuzma 22, Caldwell-Pope 21, Ingram 17 – Valentine 17 (5 trojok), Blakeney 15, R. Lopez 14

Viac k témam: basketbal, Los Angeles Lakers, NBA
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Kuzma strelecky potiahol Lakers s 22 bodmi, Chicago prehralo dvanásty zápas v sezóne © SITA Všetky práva vyhradené.