Home / šport / Tenis / Lacko povolil pätnástke „pavúka“ iba štyri gemy a v Quimperi si zahrá štvrťfinále

Lacko povolil pätnástke „pavúka“ iba štyri gemy a v Quimperi si zahrá štvrťfinále

31.1.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský tenista Lukáš Lacko postúpil do štvrťfinále challengerového turnaja vo francúzskom Quimperi. Vo štvrtkovom súboji v hale na tvrdom povrchu zdolal v pozícii tretieho nasadeného Španiela Roberta Ortegu-Olmeda presvedčivo 6:2, 6:2.

Quimper – dvojhra – osemfinále

štvrtok

Lukáš Lacko (SR-3) – Roberto Ortega-Olmedo (Šp.-15) 6:2, 6:2

Viac k témam: ATP Challenger Tour, Quimper
Zdroj: Webnoviny.sk – Lacko povolil pätnástke „pavúka“ iba štyri gemy a v Quimperi si zahrá štvrťfinále © SITA Všetky práva vyhradené.

Pozrite sa tiež

Ruský tenista Savelev akceptoval dvojročný dištanc za doping. Užil tablety s meldóniom, keď si poplietol lieky

Savelev predvlani v auguste dosiahol kariérne maximum vo svetovom rebríčku vo štvorhre, keď figuroval na 1486. priečke.