Home / šport / Futbal / Juventus v šlágri Serie A triumfoval u „vlkov“, Špalek odohral 69 minút v drese Brescie (video)

13.1.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský futbalista Nikolas Špalek nechýbal v základnej zostave Brescie v nedeľňajšom zápase talianskej najvyššej súťaže Serie A, v ktorom jeho tím prehral na trávniku Sampdorie Janov hladko 1:5. Člen širšieho reprezentačného kádra hral do 69. minúty a ihrisko opúšťal za nepriaznivého stavu 1:2.

V nedeľňajšom večernom šlágri 19. kola triumfoval majstrovský Juventus na pôde AS Rím 2:1. „Stará dáma“ rozhodla o svojom triumfu v priebehu úvodných minút, keď v 3. minúte skóroval Merih Demiral a v 10. premenil Cristiano Ronaldo pokutový kop. Domáci už v druhom dejstve zásluhou Diega Perottiho len kozmeticky upravili výsledok.

Sampdoria Janov – Brescia 5:1 (2:1)
Góly: 69. a 90.+ Quagliarella, 34. Linetty, 45.+ Jankto, 77. Caprari – 12. Chancellor
* Nikolas Špalek (Brescia) hral do 69. min

FC Turín – Bologna 1:0 (1:0)
Gól: 11. Berenguer

Verona – FC Janov 2:1 (0:1)
Góly: 55. Verre (z pok. kopu), 65. Zaccagni – 41. Sanabria

AS Rím – Juventus Turín 1:2 (0:2)
Góly: 68. Perroti (pok kop) – 3. Demiral, 10. Ronaldo (pok. kop)

Viac k témam: Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Juventus v šlágri Serie A triumfoval u „vlkov“, Špalek odohral 69 minút v drese Brescie (video) © SITA Všetky práva vyhradené.