nedeľa , 31 mája 2020
Home / šport / Futbal / Slovensko – Paraguaj (futbal – online)

Slovensko – Paraguaj (futbal – online)

13.10.2019 (Webnoviny.sk) – Slovenskí futbalisti hrajú v nedeľu od 20.45 na Tehelnom poli medzištátny zápas proti Paraguaju. Dosiaľ posledným vystúpením slovenských reprezentantov na Tehelnom poli je prípravný duel proti USA (1:0) zo 14. novembra 2009. Odvtedy hrali Slováci najmä v iných mestách naprieč Slovenskom, väčšinou v Trnave a Žiline.

Druhý zápas zverencov trénera Pavla Hapala v rámci októbrového asociačného termínu patrí rozlúčke s troma dlhoročnými oporami národného tímu. Najcennejší dres naposledy oblečú obrancovia Martin Škrtel s Tomášom Hubočanom a útočník Adam Nemec. Prvý menovaný dokonca nastúpi s kapitánskou páskou od začiatku stretnutia.

V minulosti sa Slovensko a Paraguaj stretli iba raz. Bolo to v skupinovej časti na majstrovstvách sveta 2010 v Juhoafrickej republike, v ktorom zverenci vtedajšieho kormidelníka Vladimíra Weissa st. prehrali 0:2. Zo súčasného slovenského kádra sú pamätníkmi tohto súboja Peter Pekarík, Marek Hamšík, Juraj Kucka aj lúčiaci sa Škrtel.

Futbal – medzištátny zápas

Národný futbalový štadión (Bratislava)

Slovensko – Paraguaj

hrá sa od 20.45

Góly:

Žlté karty: 0 – 0

Červená karta: 0 – 0

strely celkovo (na bránu): 0:0 (0:0) rohové kopy: 0:0, ofsajdy: 0:0, držanie lopty (v %): 50 – 50, rozhodcovia: Slavko Vinčič – Tomaž Klančnik, Andraž Kovačič (všetci Slovin.)

Zostavy:
Slovensko:
Paraguaj:

Zdroj: Webnoviny.sk – Slovensko – Paraguaj (futbal – online) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

La Liga ohlásila reštart sezóny, prvý duel by mal byť v júni medzi Betis Sevilla a FC Sevilla

Fanúšikovia si po reštarte La Ligy počas sledovania v televízii budú môcť vybrať, či chcú vidieť prenos s reálnym "tichom" alebo si zvolia audiostopu so simuláciou publika v hľadisku s typickými chorálmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *