Home / KULTÚRA / Film a TV / Herec Lou Diamond Phillips skončil za mrežami, šoféroval pod vplyvom alkoholu

Herec Lou Diamond Phillips skončil za mrežami, šoféroval pod vplyvom alkoholu

BRATISLAVA 4. novembra (WebNoviny.sk) – Amerického herca Loua Diamonda Phillipsa zatkli v piatok v texaskom Portlande za šoférovanie pod vplyvom návykových látok.

Odporúčame:
Beyoncé sa podieľa na remakeu snímky Leví kráľ

Zástupcovia polície pre americký týždenník Us Weekly uviedli, že 55-ročný herec zastavil pri hliadkovom vozidle a mužov zákona sa spýtal na cestu do Flour Bluff High School, ktorú doštudoval v roku 1980. Policajt mal však podozrenie, že vodič pil alkohol, čo sa aj potvrdilo vďaka niekoľkým testom.

Phillipsa napokon odviezli na policajnú stanicu, kde vykonali ďalšie testy, ktoré ukázali, že hladina alkoholu v jeho krvi prevyšovala dvojnásobok povolenej hranice v štáte Texas. Vodiča umiestnili za mreže v San Patricio, odkiaľ ho však následne po zaplatení kaucie prepustili.

Odporúčame:
Rappera Nellyho zatkli za znásilnenie, obvinenie odmieta

Lou Diamond Phillips sa predstavil vo filmoch ako napríklad La Bamba (1987), Ukáž, čo vieš (1988), Mladé pušky (1988), Mladé pušky 2 (1990), Odvaha pod paľbou (1996), Veľký záťah (1998), Che Guevara: Guerrilla (2008), Na krídlach lásky (2009) a zahral si aj v seriáloch ako Vražedné čísla (2005 – 2010), Hviezdna brána: Hlboký vesmír (2009 – 2011) alebo Drsný šerif (2012). Na konte má po jednej nominácii na Zlatý glóbus či cenu Primetime Emmy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: filmový herec, Lou Diamond Phillips
Zdroj: Webnoviny.sk – Herec Lou Diamond Phillips skončil za mrežami, šoféroval pod vplyvom alkoholu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Do 15. apríla môžete hlasovať o divácku cenu ocenenia Slnko v sieti, slávnostný galavečer sa uskutoční 26. apríla

Diváci si môžu svojho favorita vybrať spomedzi 24 snímok z roku 2023.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *