Home / šport / Futbal / Ružomberok po odvete v Európskej lige opustí stredopoliar, Gál-Andrezly mieri do Rumunska

Ružomberok po odvete v Európskej lige opustí stredopoliar, Gál-Andrezly mieri do Rumunska

15.7.2019 (Webnoviny.sk) – Káder fotunaligového futalového klubu MFK Ružomberok po štvrtkovej odvete 1. predkola Európskej ligy na pôde bulharského tímu Levski Sofia opustí stredopoliar Peter Gál-Andrezly, ktorý sa na spolupráci dohodol s rumunským klubom Sepsi OSK.

Gál-Andrezly pôsobil pod Čebraťom od februára 2016.

Viac k témam: MFK Ružomberok
Zdroj: Webnoviny.sk – Ružomberok po odvete v Európskej lige opustí stredopoliar, Gál-Andrezly mieri do Rumunska © SITA Všetky práva vyhradené.

Pozrite sa tiež

Kouč David Moyes sa vrátil do Evertonu, kde zažil jedenásť úspešných sezón. Teraz je klub ohrozený zostupom

Počas predchádzajúceho pôsobenia v liverpoolskom klube sa Moyes preslávil 4. miestom v Premier League v roku 2005 a účasťou vo finále FA Cupu o štyri roky neskôr.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *