Home / SVET / Lídra gangu zastrelili počas plastickej operácie

Lídra gangu zastrelili počas plastickej operácie

MEXIKO 3. novembra (WebNoviny.sk) – V Mexiku zastrelili vodcu gangu počas plastickej operácie, ktorú podstúpil za účelom zmeniť svoj vzhľad. Prokurátor štátu Puebla vo štvrtok uviedol, že Jesusa Martina spolu s dvomi ďalšími mužmi a ženou zastrelili zrejme členovia tej istej zločineckej organizácie, ktorú viedol, v pondelok v nemocnici. Gang sa venuje krádežiam pohonných látok.

Muž podozrivý z Martinovho zabitia je zapletený do vrážd ďalších piatich ľudí. Podľa prokurátora si chcel mŕtvy gangster nechať tiež odstrániť odtlačky prstov. Doktorov z nemocnice v hlavnom meste Puebly preto tiež vyšetrujú ako potencionálnych spolupáchateľov.

Odporúčame:
K teroristickému útoku na Manhattane sa prihlásil Islamský štát

Za posledný týždeň došlo k viacerým násilným stretom medzi gangmi zameranými na pohonné látky, pri ktorých zahynulo najmenej 16 ľudí. Konflikty medzi gangmi nastali čiastočne pre sprísnenie policajných zásahov, ktoré im komplikujú kradnutie. Zlodeji pohonných látok v Mexiku za deň ilegálne navŕtajú potrubia približne 28-krát.

Viac k témam: krimi, Mexiko, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Lídra gangu zastrelili počas plastickej operácie © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Peskov potvrdil, že Rusko začalo sťahovať svoje mierové sily z Náhorného Karabachu

Rusko nasadilo niekoľko tisíc vojakov v Náhornom Karabachu v roku 2020 po vtedajšej eskalácii konfliktu Arménska a Azerbajdžanu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *