Home / šport / Futbal / Vladimír Weiss starší je jedným z kandidátov na trénera srbskej futbalovej reprezentácie

Vladimír Weiss starší je jedným z kandidátov na trénera srbskej futbalovej reprezentácie

BELEHRAD 31. októbra (WebNoviny.sk) – Slovák Vladimír Weiss starší je jeden z kandidátov na uvoľnenú stoličku trénera srbskej futbalovej reprezentácie.

Odporúčame:
Vyžrebovali dvojice baráže o účasť na MS 2018 vo futbale

Informuje o tom viacero srbských portálov s dôvetkom, že medzi adeptmi sú aj Chorvát Robert Prosinečki, ktorý nedávno skončil na lavičke Azerbajdžanu, a favorizovaný Dragan Stojkovič.

Weiss od vlaňajšieho marca viedol Gruzíncov, neprenikol s nimi na MS 2018 do Ruska. Gruzínsko a Srbsko boli vedno súčasťou kvalifikačnej D-skupiny, pred tromi týždňami Srbi vo vzájomnom súboji v Belehrade zvíťazili 1:0 a spečatili svoj postup na svetový šampionát.

Vedenie Srbského futbalového zväzu (FSS) v pondelok prekvapujúco odvolalo z funkcie trénera reprezentácie Slavoljuba Muslina – napriek úspechu v kvalifikácii. Muslina dočasne nahradil Mladen Krstajič. Muslin čelil kritike pre výber hráčov, defenzívnu taktiku a nezaraďovanie mladých hráčov, predovšetkým talentovaného stredopoliara Lazia Sergeja Milinkoviča-Saviča.

Viac k témam: futbal, Srbsko, Vladimír Weiss st.
Zdroj: Webnoviny.sk – Vladimír Weiss starší je jedným z kandidátov na trénera srbskej futbalovej reprezentácie © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Lobotka presvedčil výkonmi, s Neapolom sa dohodli na predĺžení zmluvy

Súčasťou dohody je možnosť predĺženia spolupráce o ďalších dvanásť mesiacov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *