Home / šport / Tenis / Kouč, kamarát a často akoby náš otec, reagoval Hrbatý na Mečířov koniec na poste kapitána

Kouč, kamarát a často akoby náš otec, reagoval Hrbatý na Mečířov koniec na poste kapitána

BRATISLAVA 31. októbra (WebNoviny.sk) – Slovenský daviscupový rekordér Dominik Hrbatý emotívne zareagoval na informáciu o konci pôsobenia Miloslava Mečířa vo funkcii kapitána tímu SR v spomenutej súťaži tenisových reprezentačných družstiev mužov.

Odporúčame:
Miloš Mečíř už nie je kapitánom daviscupového tímu Slovenska, dôvodom sú zdravotné problémy

„Vďaka za nádherných 24 rokov. Pod Tvojím vedením sme podosahovali úžasné výsledky!!! Mal si vplyv na nás všetkých a cenili sme si, že sme takú legendu mali za kouča, kamaráta a často akoby nášho otca. Chcel by som sa vrátiť v čase a zahrať si ešte jeden zápas v Davis Cupe s Tebou na lavičke. Vďaka, Mildo!!!!!“ uviedol Hrbatý na facebooku.

Päťdesiattriročný olympijský víťaz zo Soulu 1988 Mečíř zo zdravotných dôvodov nebude pokračovať vo funkcii. Výkonný výbor Slovenského tenisového zväzu (STZ) na svojom piatkovom rokovaní poveril generálneho sekretára STZ Igora Mošku hľadaním nástupcu. Najbližšie zasadnutie exekutívy bude v piatok 24. novembra.

Odporúčame:
Video: Rybáriková neuspela vo finále v Linzi, z titulu sa teší Strýcová (aktualizované)

Slováci sa pod vedením Mečířa, dosiaľ jediného šéfa realizačného štábu v ére samostatnosti, prebojovali v roku 2005 do finále DP, v ktorom v Bratislave tesne neuspeli proti Chorvátom (2:3). Najbližšie sa v rámci MS tímov pod hlavičkou Medzinárodnej tenisovej federácie predstavia 6. – 7. apríla v NTC proti hráčom Bosny a Hercegoviny v rozhodujúcom 2. kole I. skupiny euroafrickej zóny.

Viac k témam: Davisov pohár, Dominik Hrbatý, Miloš Mečíř, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk – Kouč, kamarát a často akoby náš otec, reagoval Hrbatý na Mečířov koniec na poste kapitána © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Novak Djokovič dostal fľašou po hlave od fanúšika, na druhý deň už nosil v Ríme prilbu (video)

Hovorca Talianskej tenisovej federácie Alessandro Catapano uviedol, že Djokovič mal na hlave trochu krvi, ale stehy neboli potrebné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *