Home / šport / Futbal / Video: Katalánska Girona šokovala Real Madrid, Getafe otočilo zápas

MADRID 29. októbra (WebNoviny.sk) – Real Madrid prekvapujúco prehral na ihrisku katalánskej Girony 1:2 v nedeľňajšom stretnutí 10. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy.

Úradujúceho majstra poslal do vedenia v úvode zápasu Isco, ale domáci po zmene strán v priebehu štyroch minút otočili stav duelu – najprv vyrovnal Christian Stuani a o cenných troch bodoch pre nováčika rozhodol o štyri minúty neskôr Portu.

Real Madrid neuspel prvýkrát po štyroch ligových triumfoch, v tabuľke La Ligy figuruje na treťom mieste a na vedúci FC Barcelona stráca už osem bodov.

Viac k témam: futbal, La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Katalánska Girona šokovala Real Madrid, Getafe otočilo zápas © SITA Všetky práva vyhradené.