piatok , 10 júla 2020
Home / POLITIKA / VIEME PRVÍ: HARABÍN smeruje do straníckej politiky. To MUSÍTE vidieť AKÝM spôsobom.

VIEME PRVÍ: HARABÍN smeruje do straníckej politiky. To MUSÍTE vidieť AKÝM spôsobom.

Pamätáte si ako DENNÍK POLITIKA ako prvé relevantné a mienkotvorné médium na Slovensku prinieslo informáciu, že Štefan Harabín bude kandidovať na slovenského prezidenta? Viac aj TU. Bolo to v septembri 2017 a okamžite sa na DENNÍK POLITIKA zniesla spŕška kritiky, že “fabulujeme a vymýšľame”

 

História ukázala, že DENNÍK POLITIKA mal opäť pravdu, naše informácie boli pravdivé a Dr. Štefan Harabín naozaj kandidoval na prezidenta.

Výborný prezidentský volebný výsledok sudcu Najvyššieho súdu SR doktora Harabína neuspal na vavrínoch. Členovia rodiny bývalého ministra spravodlivosti urobili rázny krok.

Loading…

 

Príbuzní dr. Harabína založili združenie, ktoré by podĺa našich dobre informovaných zdrojov malo tvoriť základ budúcej strany doktora Harabína pre budúcoročné voľby do slovenského parlamentu.

Harabinovci – vlastenci. Tak sa volá nové združenie zaregistrované na ministerstve vnútra 10. mája 2019. Predsedom združenia je Štefan Harabin (52), ktorý je synovcom známeho sudcu. Ďalší člen združenia je príbuzný Dr. Harabína, menovec Štefan Harabin (58), ktorý je tiež synovcom bývalého ministra spravodlivosti.

„Prevzali celý môj predvolebný program zahraničnej a vnútornej politiky, otázky tradičnej slovenskej a kresťanskej rodiny, otázky bezpečnosti našich občanov pred ilegálnou moslimskou migráciou,“ povedal sudca Harabin s tým, že sa z kroku svojej rodiny teší.

“Doktor Harabínpoužil taktiku väčšiny slovenských politikov. Najprv testovací balónik cez občianske združenie a následne strana. Urobili to kotlebovci, ľudia z okolia pregresívneho Slovenska a robia to tiež aj ľudia okolo prezidenta Kisku,” uviedol politológ pre DENNÍK POLITIKA.

“Predpokladám, že podľa vývoja situácie v čase harabínovci založia novú stranu, alebo len nejakú prevezmú a premenujú podľa svojho obrazu,” dodal na záver známy politilóg.

O zakladaní strany Dr. Harabínom hvooril aj prezident Kiska. Písali sme o tom TU

Výber najznámejších vystúpní Dr. Harabína.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA odmeňujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

Zdroj:TU

Loading…

 

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

POTVRDENÉ: USA prezident bol RASISTA. To video musíte vidieť

Svet sa zmenil. Black Lives Matter (BLM) systematicky pracuje a výsledky sa dostavujú.  Americká univerzita …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *