Home / SLOVENSKO / Katrinec: Nie som exposlanec SMERu-SD aby som utekal!

Katrinec: Nie som exposlanec SMERu-SD aby som utekal!

Mediálna búrka sa strhla potom, čo exposlanec SMERu-SD Otto Brixi vyhlásil, že sa už na to čo sa deje na Slovensku nemôže dívať a chce zo Slovenska odísť. Písali sme o tom TU – ŠOK: Exposlanec Smeru opúšťa Slovensko. Odchádzam, priznávam vinu, krajina je v zúfalom stave

K vyhláseniu  exposlanca SMERu-SD sa vyjadril aj známy aktivista Katrinec, ktorý na svojom FB profile dokonca napísal, že „Exposlanec SMERu-SD Otto Brixi sa už na to čo sa deje na Slovensku nemôže dívať a chce zo Slovenska odísť. Schvaľujem tento jeho počin a mohol by zobrať so sebou aj ostatnú spolustranícku a koaličnú zgerbu.
Ja, na rozdieľ od neho sa nechystám z tejto krajiny odísť, ale chcem dokončiť začatú robotu a to aj napriek tomu, že pomaly už denno-denne dostávam odkazy od NEDOTKNUTEĽNÝCH, aby som si dával pozor na to, čo robím…“

Katrinec tým akoby naznačoval, že sa mu niekto vyhráža. O ďalšom vývoji káuz, ktoré odhaľuje Ivan Katrinec budeme čitateľov DENNÍKa POLITIKA už čoskoro informovať.

Ďakujeme Jánovi za TIP.

Zaujímavé TIPY nám zasielajte na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk a spoločne tvorme DENNÍK POLITIKA.

exred.

Zdroj foto a info: web a fb

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najvyšší súd opätovne zrušil zasadnutia vo veci expolicajta Kučerku, ďalšie termíny zostávajú v platnosti

Bývalý vyšetrovateľ NAKA Marián Kučerka, ktorý je neprávoplatne odsúdený za prijímanie úplatku, sa momentálne nachádza v Bosne a Hercegovine, kde požiadal o azyl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *