utorok , 11 augusta 2020
Home / SLOVENSKO / ŠOK: Vrahovi Slováci tlieskajú. Slovensko je chorá krajina

ŠOK: Vrahovi Slováci tlieskajú. Slovensko je chorá krajina

Alebo väčšina obyvateľov Slovenska je chorá? Či skôr padnutá na hlavu!? Je naozaj neuveriteľné, čo sa v tejto krajine deje.

So zdesením som si prečítal článok v denníku SME – Po vražde rozhodcu sa vrátil k hokeju. Ščurkovi v Košiciach diváci tlieskali

Ako píše SME v článku: “Keď v roku 2009 získal slovenský hokejista Ladislav Ščurko extraligový titul s Košicami, žil už s vedomím, že rok predtým vraždil.

Polícia si poňho prišla až niekoľko týždňov po majstrovských oslavách. Po tom, ako ho uznali za vinného, si vo väzení odsedel necelé štyri roky.

Už krátko po prepustení na slobodu v roku 2015 pokračoval v športovej kariére. Teraz hrá opäť najvyššiu hokejovú súťaž za Detvu. Po návrate do Košíc sa dokonca dočkal búrlivého potlesku.

Slovensko je desivo čudná krajina. Krajinu tvoria nielen jej prírodné krásy, ktorých má Slovensko neúrekom ale hlavne ľudia. Stav krajiny, atmosféra medzi ľuďmi, to všetko čo sa deje je len obrazom jej ľudí.

Ak ľudia na hokeji v Košiciach namiesto ticha, keď nastúpi na ľad vrah (hoc po odpykaní trestu) ho vítajú búrlivým potleskom, tak s touto krajinou a s jej ľuďmi niečo nie je v poriadku.

Dnes vraha vítajú ľudia búrlivým potleskom. Čo urobia títo ľudia zajtra, pozajtra?

Marián Zaboj

redaktor

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pod vplyvom alkoholu zdemoloval dopravné značenie, voči mužovi zakročila polícia

Muži zákona upozorňujú vodičov, aby sa zničeným dopravným značením nenechali zmiasť.

3 komentáre

  1. To je nič, niektorí tlieskajú aj správcovi Sorošovho majetku, falošnému milionárovi, daňovému podvodníkovi, úžerníkovi, vojnovému štváčovi, islamizátorovi a romizátorovi Slovenska, masovému vrahovi.

  2. A vojnovým zločincom zo Spojených štátov agresívnych kladú červené koberce a poklonkujú im.

    Nielen Slovensko, ale svet sa zbláznil…

  3. http://komunalnamasturbacia.eu/ – V mafijánskom Meste sú primitívni mafijáni a klamári ctihodní občania!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *