Home / ZAUJÍMAVOSTI / Zástupca šéfredaktora Denníka N Čikovský je amatér

Zástupca šéfredaktora Denníka N Čikovský je amatér

Veľa novinárov píše bludy. Jedným z nich je aj T. Čikovský, ktorý svojím posledným komentárom ukazuje absolútnu nekompetentnosť a nepochopenie slovenskej politiky. Článok tu – Danko mohol mať Fica za kamaráta, bude ho mať za nepriateľa

Predovšetkým Čikovského konštatácia v znení: „Ak by bol Andrej Danko racionálny cynik ako Fico, súčasná kríza by vôbec nevznikla. V prvom rade by nedopustil takú vysokú mieru hulvátstva svojich podriadených a kamarátov na školstve. Nesiahli by aj na peniaze určené vysokým školám a nevznikol by preto škandál okamžite po vyhodnotení poslednej eurofondovej výzvy,”

je úplne mimo realitu.

Dnes, keď na povrch pomaly vyplávajú reálne fakty, že eurofondy rozkradli Smeráci a nie SNS (ako už aj potvrdrzuje exsmerák Martvoň) – píšeme o tom TU – ExSmerák odhaľuje tajomstvo: Eurofondy rozkradli Smeráci, nie SNS, tak názory zástupcu šéfredaktora Denníka N Čikovského svedčia buď o jeho nekompetentnosti, nedostatku správnych informácií alebo snahe poškodiť SNS bez ohľadu na objektívne fakty a realitu.

Ak takto chybne analyzuje a komentuje zástupca šéfredaktora Denníka N Čikovský aj iné kauzy, tak úroveň komentárov tohto zástupcu Denníka N je naozaj veľmi nízka. Možno by bolo lepšie, ak by tento amatér zmenil pozíciu zo zástupca šéfredaktora Denníka N a išiel robiť redaktora regionálnych novín napríklad do Svidníku, či Ubli. Tam by jeho nezmyselné komentáre a analýzy formovali len mienku v lokálnych krčmách a nie v okolí prezidentského paláca.

Marián Záboj

redaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ÚDER ZO ZÁHROBIA generála Lučanského ? Pýta sa exkotlebovec RADAČOVSKÝ

Emeritný sudca a bývalý kandidát kotlebovej strany do európskeho parlamentu a v súčasnosti slovenský europosloanec …

Jeden komentár

  1. Národniarom stačí „odstreľovať“ povereníkov (ministrov) SMERu–SD.
    Richtera i Kaliňáka.

    Napokon, Fico im tiež zobral povereníctva (ministerstvá). Fico vládu nepoloží – lepší 2 „odstrelení“ povereníci, než všetci s celou vládou – a keby aj, tak Fico v ďalšej vláde už nebude a národniari majú lepšie vyhliadky dostať sa do nej… a potom môže Fico skončiť aj v base. A áno, aj za tieto predražené nákupy zbraní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *