Home / SLOVENSKO / Je ficov poslanec Blaha rovnako hlúpy ako kotlebov Krúpa?

Je ficov poslanec Blaha rovnako hlúpy ako kotlebov Krúpa?

Je známou vecou, že v aktuálnom slovenskom parlamente sa stretol mix rôznych bláznov, polobláznov, exotov, hlupákov a idiotov. Česť výnimkám. Je tam aj pár čestných, nebojácnych  a odborne zdatných poslancov (žiaľ, je ich menšina).

Človeku sa až nechce veriť, že aktuálni poslanci predstavujú objektívnu vzorku slovenského národa. V prípade, že je to tak, je to naozaj tragédia. Laťka hlúposti, ktorú kedysi nasadil Ján Ľupták sa zdala byť dlho neprekonateľná. Avšak chyba lávky. Jano Ľupták bol obyčajný robotník, ktorý to vôbec nemyslel zle 🙂 Len proste so svojim intelektom a IQ patril na stavbu a nie do parlamentu. Ale holt, o tom je demokracia.

Hlupáci si zvolia demokraticky hlupáka, aby ich viedol do Zeme zasľúbenej. Niekedy neboli sociálne siete, takže človek si geniálne myšlienky našich volených zástupcov vypočul buď v televízii alebo rozhlase, prípadne si ich prečítal v novinách. A to sa do médií politik musel dostať. Akoby prirodzenou cenzúrou tak nie každý zvolený poslanec mohol ukázať svoju hlúposť. Jednoducho, keď sa hlupák nedostal do médií (čo sa mnohí nedostali), ani ste nevedeli, že ste si zvolili do parlamentu hlupáka. Dnes je ale situácia iná. Fungujú sociálne siete. Na židovskom fejsbuku je každý deň 2 milióny 300 tisíc slovenských kresťanov a tí môžu  ONLINE sledovať, čo ich volení zástupcovia nahadzujú na svoje profily.

Kotlebovec Krúpa nikdy nevynikal vysokým intelektom, preto mu vodca odporúčil radšej čušať. To je dobrý signál, lebo ak ste vysokoškolák, ktorý z nasratosti volil Kotlebu a nezistíte, že Vás zastupuje v parlamente hlupák ako Krúpa, lebo Krúpa mlčí, ste spokojný a môžte ďalej z nasratosti voliť Kotlebu. Síce sa nič nezmení ale aj tak to je jedno. Kotleba má 5 miliónov eur vo vrecku, svojich hlúpych poslancov okolo a Vy dobrý pocit, že ste niekoho nasrali.

Takže koho ste voľbou Kotlebu vlastne nasrali? Žeby Fica? Vôbec nie.

Dostávame sa tak k druhému extrému. Ficov poslanec Blaha. Tento hlupák, ktorý pravidelne namiesto práce pre národ cestuje za prachy daňových poplatníkov po svete vypisuje neuveriteľné hovadiny na FB. Normálne sa človek pozastavuje, či to, čo poslanec Blaha vypisuje myslí vážne alebo je naozaj takýto hlupák?

Kym hlúposť kotlebovho poslanca Krúpu je neškodná, hlúposť ficovho poslanca Blahu je mimoriadne nebezpečná. Blahov posledný status na fejsbuku sa nedá ani komentovať.

Snímka obrazovky 2017-08-09 o 11.43.09

Ak toto myslí poslanec Blaha naozaj vážne (status myšlienok z FB), tak je to už absolútna tragédia slovenského parlamentu. Tragédia slovenského národa, akých hlupákov sme schopní zvoliť ako svojích zástupcov. A najhoršie na tom ešte je, že poslanec Blaha tieto svoje kydy a nezmysly šíri nielen ako poslanec ale aj ako učiteľ medzi mládežou.

Proste sprostá tragédia.

Marián Záboj

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

MetLife prináša novinky v oblasti skupinového poistenia pre zamestnancov

Úloha zamestnávateľa na kolísavom pracovnom trhu v súvislosti s udržaním si kvalitných pracovníkov je veľmi široká.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *