Home / POLITIKA / Glváč Galkovi: Žiadna kávička, si babrák a darebák

Glváč Galkovi: Žiadna kávička, si babrák a darebák

„Keby 10 ľudí systematicky kradlo veľmi pravdepodobne by napáchali menej škody ako tento darebák Galko” uviedol exminister obrany Glváč vo FB reakcii na exministra obrany Galka statusy, tiež na FB.

Podľa ministra zo strany Smer Glváča je poslanec zo strany SaS Galko „stratený prípad a palicu nad ním dávno zlomili aj najbližší ľudia, ktorí s nim robili.“

„S takýmto človekom si ja jednoducho nedokážem sadnúť na kávu.”uviedol ďalej exminister Glváč po tom, čo odmietol pozvanie exministra Galka na kávu.

 

Snímka obrazovky 2017-07-22 o 16.21.10
Na celom statuse exministra Smeru je asi najzaujímavejšia veta: „Keby 10 ľudí systematicky kradlo veľmi pravdepodobne by napáchali menej škody ako tento darebák.“
Táto veta totiž vyvoláva dojem, že exmininister presne vie, ake vysoké škody napáchalo 10 ľudí, ktorí systematicky kradli na ministerstve obrany.
„Je možné, že by to bolo 10 ľudí na ministerstve obrany za exminstra Smeru Glváča a škody, ktoré napáchali sú menšie ako babráctvo a darebáctvo exministra Galka alebo ako inak vie exminister určiť výšku škody?“ dopytovali sa v reakcii viacerí užívatelia sociálnej siete FB.
exred.
Zdroj info a foto: FB a web

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Neznesiteľná ľahkosť politiky, alebo chvála koalície

Vystúpenia Róberta Fica sú vždy vecné, erudované a naprosto profesionálne. Vyžaruje z neho charizma, pokoj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *