Home / KULTÚRA / Novinár Korda: Harabín a Richter sú kokoti. Sagana vylúčili oprávnene

Novinár Korda: Harabín a Richter sú kokoti. Sagana vylúčili oprávnene

Spoločnosť sa vulgarizuje. Prispievajú k tomu aj novinári, z ktorých mnohí sa snažia vystupovať ako najčistejší, najsvätejší a najpovolanejší. Jeden z nich, ktorý všade bol, všetko vie a všetko komentuje je aj novinár Eugen Korda. Novinár Korda je ten, ktorého Matovič poslal pred pár rokmi kade ľahšie z kandidátky OĹANO potom, čo odmietol ísť na detektor lži (resp. odmietli ísť naň jeho kumpáni).

Korda komentuje všetko. Počnúc Saganom – Tak nám ho vyhodili  a končiac verejným nazývaním ministra a sudcu, že sú kokoti.

Korda prispieva tiež každý deň na svojom FB profile myšlienkami a nápadmi, z ktorých mnohé by skôr mali byť prezentované v ambulancii psychiatra ako na verejnom priestore.

Nuž ale o tom je facebook. Stretnete v ňom kopec magorov, exotov, depresívnych maniakov a iných, ktorým by ste sa v reálnom živote najradšej vyhli. Nemusíte ich stretnúť priamo. Facebook človeku totiž cez priateľov ukáže aj myšlienky novinárov, ktorí by mali byť výkvetom slovenskej žurnalistiky a slovenskej spoločnosti.

 

Snímka obrazovky 2017-07-14 o 9.57.26

Žiaľ, dnes je už novinárom akýkoľvek kkt. Pri všetkej úcte k novinárovi Kordovi totiž musím skonštatovať, že verejne nazvať na FB bývalého ministra a súčasného ministra, že sú kokoti, dokáže len kkt.

Keby mal novinár Korda aspoň trochu úroveň a naozaj by mal záujem zlepšiť slovenskú spoločnosť a nehcel ju ďalej zaťahovať do bahna vulgarizmov a špiny, použil by prístup novinára Sliackeho.

Ten má aspoň akú-takú úroveň.

sliacky

Niekedy sa človek naozaj musí hanbiť. Nielen za kotlebovcov ale aj novinárov. Mnohí z nich sú totiž naozaj kkti.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kapela P.O.D na Slovensku ešte nebola, festival Topfest to zmení

Počas svojej kariéry P.O.D vydali 7 albumov a predali viac ako 12 miliónov albumov.

Jeden komentár

  1. Bude KOrda stíhaná za ohováranie, alebo sú To naozaj kokoti??

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *