Home / POLITIKA / Šokujúce odhalenie? Medzi KOTLEBOVCAMI sú homosexuáli aj bisexuáli

Šokujúce odhalenie? Medzi KOTLEBOVCAMI sú homosexuáli aj bisexuáli

Keď exposlanec Martvoň odhalil LGBTI skupinku vo vedení Smeru, spustila sa lavína tipov do DENNÍKa POLITIKA, kto ďalší a v akých stranách sú LGBTI. Pre mnohých šokujúce odhalenie, pre znalých pomerov nič nové pod slnkom, že aj medzi KOTLEBOVCAMI sú homosexuáli a busexuáli.

“Je to normálne, s tým nič nenarobíme, je to ľudská prirodzenosť a časť ľudí je proste takých. Nestrpíme však medzí sebou tych transgedov, lebo to už je priveľa,” uviedol človek blízky vedeniu kotlebovej ľudovej strany, ktorý si samozrejme neprial byť menovaný.

Agende LBGTI komunity sa kotlebova strana vyhýba a aj počet žien v kotlebovej strane je minimálny. “Áno, väčšinou sú v strane chlapi, a proste niektorí su iní. Nikoho nediskriminujeme” uviedol človek blízky vedeniu kotlebovej ľudovej strany, ktorého identitu DENNÍK POLITIKA pozná.

Martvoň nikoho na tlačovke minulý týždeň konkrétne nemenoval. Len uviedol: „Vo vnútri strany SMER funguje ucelená LGBTI komunita, ktorá sa snaží vystupovať ako konzervatívni politici, ale pre LGBTI komunitu neurobia nič.” – DENNÍK POLITIKA o tom písal TU – Šokujúce odhalenie Martvoňa: Lesby, gejovia a bisexuáli vládnu v Smere

Mlčia aj kotlebovci. Ako tradične, nikto z vedenia kotlebovcov na dopyt, „ako je to skutočne shomosexuálmi a bisexuálmi v strane?” neodpovedal.

Ďakujeme Jánovi za TIP 🙂 Ale šokujúce odhalenie o homosexuáloch a bisexuáloch medzi kotlebovcami to nebolo Ján. Bez uvedenia konkretých mien teda určitie nie.

Zaujímavé TIPY nám zasielajte na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk a spoločne tvorme DENNÍK POLITIKA.

exred.

Zdroj info a foto: web, fb

 

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ťažká dilema Petra Pellegriniho

Blížia sa prezidentské voľby a podľa prieskumov verejnej mienky má Pellegrini veľkú šancu, že v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *