Home / KULTÚRA / Film a TV / Johnny Depp zažaloval exmanželku Amber Heard, požaduje 50 miliónov dolárov

Johnny Depp zažaloval exmanželku Amber Heard, požaduje 50 miliónov dolárov

BRATISLAVA 3. marca (WebNoviny.sk) – Americký herec Johnny Depp zažaloval svoju bývalú manželku Amber Heard za urážku na cti. Ako odškodné požaduje 50 miliónov dolárov (v prepočte približne 44 miliónov eur).

Dôvodom je decembrový článok v novinách The Washington Post, v ktorom herečka Deppa opäť obvinila z domáceho násilia. Jeho meno však ani raz nespomenula, no podľa herca je jasné, že mala na mysli práve jeho. V žalobe tvrdí, že jej obvinenia sú „preukázateľne nepravdivé“.

Päťdesiatpäťročný rodák z Owensboro v Kentucky vyhlásil, že mu vyjadrenia bývalej manželky spôsobili finančné straty. Právny zástupca 32-ročnej Heard pre americký magazín People uviedol, že žaloba je len ďalším „chabým“ pokusom o umlčanie jeho klientky.

Johnny Depp a Amber Heard sa spoznali pri nakrúcaní filmu Rumový deník (2011). Vo februári 2015 sa v Los Angeles zosobášili. V máji 2016 herečka podala žiadosť o rozvod. Následne tiež manžela obvinila z domáceho násilia, pričom súd mu dal dočasný zákaz približovania sa. Dvojicu rozviedli v roku 2017.

Viac k témam: súdy
Zdroj: Webnoviny.sk – Johnny Depp zažaloval exmanželku Amber Heard, požaduje 50 miliónov dolárov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Začína sa natáčať životný príbeh hudobnej legendy Karola Duchoňa, do kín príde na budúce leto

Film má autenticky zachytávať nielen verejný, ale aj súkromný život hudobníka. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *