Home / KULTÚRA / Film a TV / Johnny Depp zažaloval exmanželku Amber Heard, požaduje 50 miliónov dolárov

Johnny Depp zažaloval exmanželku Amber Heard, požaduje 50 miliónov dolárov

BRATISLAVA 3. marca (WebNoviny.sk) – Americký herec Johnny Depp zažaloval svoju bývalú manželku Amber Heard za urážku na cti. Ako odškodné požaduje 50 miliónov dolárov (v prepočte približne 44 miliónov eur).

Dôvodom je decembrový článok v novinách The Washington Post, v ktorom herečka Deppa opäť obvinila z domáceho násilia. Jeho meno však ani raz nespomenula, no podľa herca je jasné, že mala na mysli práve jeho. V žalobe tvrdí, že jej obvinenia sú „preukázateľne nepravdivé“.

Päťdesiatpäťročný rodák z Owensboro v Kentucky vyhlásil, že mu vyjadrenia bývalej manželky spôsobili finančné straty. Právny zástupca 32-ročnej Heard pre americký magazín People uviedol, že žaloba je len ďalším „chabým“ pokusom o umlčanie jeho klientky.

Johnny Depp a Amber Heard sa spoznali pri nakrúcaní filmu Rumový deník (2011). Vo februári 2015 sa v Los Angeles zosobášili. V máji 2016 herečka podala žiadosť o rozvod. Následne tiež manžela obvinila z domáceho násilia, pričom súd mu dal dočasný zákaz približovania sa. Dvojicu rozviedli v roku 2017.

Viac k témam: súdy
Zdroj: Webnoviny.sk – Johnny Depp zažaloval exmanželku Amber Heard, požaduje 50 miliónov dolárov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Herci sa nedohodli so štúdiami a streamovacími službami. Podľa Matta Damona potrebujú spravodlivé zmluvy, aby prežili

Ak herci začnú štrajkovať, oficiálne sa pridajú k scenáristom, ktorí štrajkujú od začiatku mája. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *