Home / Bulvárne / KABARETiera MATOVIČa osvietilo. Lepšie neskôr, ako nikdy!

KABARETiera MATOVIČa osvietilo. Lepšie neskôr, ako nikdy!

Po včerajšej tlačovej besede nášho enfant terrible prekysnutej poslaneckej smotany si určite mnohí povedali a dokonca to aj sám povedal náš najzábavnejší reprezentant ľudu, že mu implantovali novú mozgovňu: Zbláznil som sa teraz, predtým som sa správal ako opica – riešil som iba Kaliňaka a Fica, správal som sa ako opica – bol som hluchý, slepý a nemý!!! ( A čo takáto bezreakčný zverina robí v politike???  poznámka autora). Áno, povedal to náš obľúbený zabávač Igorko Matovič. To, že chce získať do volieb Európskeho parlamentu 50 000 hlasov, inak odíde zo slovenského a aj tak nepríjme vysoký plat v Bruseli je veľmi originálne, ale aj dehonestujúce pre celý Európsky parlamentný systém. Obrat Matoviča nastal zrazu v týchto dňoch. Trochu neskoro Igorko!

Loading…

A ja sa pýtam, kde ste boli bol doteraz??? Že by väčšina poslancov, akonáhle sa dostane do auditória na bratislavskom vŕšku mala superklapky na očiach a veľmi, ale veľmi dlhé vedenie? Veď to, čo včera zo začiatku povedal Matovič, že USA vytvára chaos, potom spresnil, že USA je agresor a nie mierotvorca je známe už veľmi dávno. Každý rozumný človek to pochopil už dávno. Stačí sa pozrieť na to, čo všetko vo svete vykonali v záujme pseudobezpečnosti ľudu Ameriky ( Vietnam, Irak, Líbya, Sýria, Afganistan, Egypt, Tunisko a mnoho ďalších krajín sveta) a čo a koho vďaka tomu zničili, pozabíjali a ožobračili. Ale o tom naše mainstreamové média veľmi písať nechcú. Navyše nám teraz tlačia do hlavy chudobnú celým názvom Venezuelskú bolívarovskú republiku, ktorá má 20% – teda najviac zásob ropy na svete, ďalej železnú rudu, diamanty, kávu, kakao, cukrovú trstinu i banány. Tu si treba položiť otázku, prečo je to tak? Prečo nemá táto Juhoamerická krajina životnú úroveň ako Saudská Arábia, či pred vojnou Líbya? Pretože ropa, ktorú ťažia boháči z USA za minimálnu cenu vďaka starým zmluvám ich zadlžuje a nie opačne a k tomu aj v súčasnosti zadržiavanie a zmrazenie 30 miliárd dolárov venezuelských podnikov v bankách v USA a vo Veľkej Británii , o ktorých nedávno hovoril stály predstaviteľ Ruska na pôde OSN Vasilij Nebenzja. A to len preto, aby Venezuela tak zchudobnela, aby mohla nastúpiť nová proamerická vláda, ktorá by nevýhodný obchod s ropou naďalej predĺžila.
Možno aj to osvietilo nášho Matoviča až tak, že sa z neho stal mainsteamovo dezorientovaný Zmiatovič z Térnavy.
Tu mi však nejde do hlavy jedna výhybka s dvoma cestami. Náš trnavský pravdovravec podporuje kandidátku na prezidentku Čapútovú, ktorá s týmito jeho osvieteniami nesúhlasí, ale zhodujú sa s názormi ďalšieho kandidáta z vedúcej trojky Harabina. Nuž , toto bude ťažký oriešok pre nášho Igorka. Veď podporovať niekoho, kto má iné hodnoty, len preto, že ju spolu s Mistríkom vyhodnotil triumvirát DNSA ( rozumej DenníkN, SME a aktuality.sk) ako jediných demokratických kandidátov v prezidentskej voľbe, s čím sa zhoduje aj celá opozícia musí byť pre Matoviča scestné. Žiaľ, túto otázku mu nepoložil žiadny novinár na tlačovej besede. Uvidíme, ako sa s tým náš varietný poslanec vysporiada.
Ešte trochu k jeho definícii., Máme 70 rokov spoločný Európsky dom, ale zabudol dodať, že ho rozdelili vysokým múrom.
Pavel Jacz

Zdroj foto: SNS

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

DRASTICKÉ VIDEÁ: RUSká mína vojakovi odtrhla nohu

Videá ukazujú masaker, ktorý spôsobili ruské míny na Rusmi okupovaných častiach Ukrajiny statočným ukrajinským vojakom. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *