Home / VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY / Tragédia: Kaliňákov švagor zabitý. Vrah dostal len 5 rokov

Tragédia: Kaliňákov švagor zabitý. Vrah dostal len 5 rokov

Spravodlivosť po Slovensky. Vrah švagra ministra vnútra Róberta Kaliňáka sa dohodol s prokurátorom a posedí si v chládku len 5 rokov. Čo sa vlastne stalo?

Ako informuje bulvárny denník Nový čas, tragický incident sa stal vlani koncom októbra v humenskej krčme Pčolnik pri železničnej stanici.

Miestneho štamgasta nahnevalo, že mu Emil Ch. (švagor ministra vnútra) nechcel kúpiť pálenku. Strhla sa medzi nimi slovná výmena názorov, sácali sa medzi sebou a ťahali sa za odev. Vtedy k dvojici pristúpil Mikuláš a najmenej štyrikrát udrel Emila Ch. do hlavy. Muž skončil v humenskej nemocnici, po troch dňoch ho v bezvedomí previezli do košickej UNLP. Po takmer dvoch týždňoch hospitalizácie vážnym zraneniam hlavy podľahol. Bitkára zadržali policajti až dva týždne po útoku, krátko nato ho aj obvinili a teraz dohodu o vine a treste schváli súd a vrah si posedí 5 rokov v chládku.

exred.

Zdroj info a foto: web

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako sa obliecť a obuť na jesennú túru

Babie leto je ešte stále ideálnym obdobím na to, aby športovec opustil telocvičňu a venoval sa športovaniu vonku - na čerstvom vzduchu. Krásna jesenná príroda dodáva dobrú náladu a motivuje k lepším výkonom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *