Home / POLITIKA / Kotlebovci prokurátorovi: S nami nev*jebete. Máme záložný plán

Kotlebovci prokurátorovi: S nami nev*jebete. Máme záložný plán

„Sionisti a fašisti chcú zrušiť jedinú skutočne národnú stranu – stranu Mariána Kotlebu” aj takto reagujú fanúšikovia na sociálnych sieťach potom, čo generálny prokurátor Jaromír Čižnár dal na Najvyšší súd podnet na rozpustenie ĽSNS Mariana Kotlebu. Upozornila na to televízia TA3. Informáciu už oficiálne potvrdil aj hovorca Najvyššieho súdu Boris Urbančík, podľa ktorého došiel podnet na správne kolégium súdu v stredu. Generálna prokuratúra k podnetu uviedla, že cieľom Kotlebovej strany je podľa jej skúmania „odstránenie súčasného demokratického systému v Slovenskej republike“.

Z dôveryhodných zdrojov sa DENNÍK POLITIKA dozvedel, že Kotlebovci sú na všetko pripravení.

Kotlebovci sa vraj smejú a váľajú po zemi. „Len tak ďalej fašisti, zvyšujte nám preferencie, výborne, váľame sa od smiechu po zemi” uviedol na FB ďalší fanúšik Mariána Kotlebu. A pridal sa ďalší anonym, ktorý uvádza, že “My sme Kotlebovci, máme vždy záložný plán a nikto s nimi nev*jebe. Máme minimálne jednu stranu v našich rukách a pri nás je BOH „

Údajná strana v rukách kotlebovcov je Ľudová strana, kde sú ľudia od Mariána Kotlebu. Beluský ako kotlebov poslanec a bývalý predseda kotlebovej strany a Kysel, ktorý je podpredsedom predstavenstva vo firme Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. ako nominant Kotlebu.

Snímka obrazovky 2017-05-25 o 15.41.14

Snímka obrazovky 2017-05-25 o 15.19.24

Tak uvidíme ako to dopadne.

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ťažká dilema Petra Pellegriniho

Blížia sa prezidentské voľby a podľa prieskumov verejnej mienky má Pellegrini veľkú šancu, že v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *