Home / POLITIKA / Ako Janka Figeľa panna zázračnica osvietila

Ako Janka Figeľa panna zázračnica osvietila

Farizejstvo kádehakov je známa vec. Ich drzosť však prekračuje hranicu súdnosti. Posledným výplodom farizejstva je esej farizeja Jána, ktorého po takmer dvadsiatich rokoch osvietila panna zázračnica a chcel by viac volebných obvodov na Slovensku.

Nič proti tomu, len je čudné, že Ján Figeľ mal viackrát možnosť doržať svoje sľuby a zmeniť veci. Neurobil tak. Vypisovať teraz po funuse je tak odborne hnusné farizejské, že človek sa ani nečuduje, že Slovensko je tam, kde je.

„Okrem zrušenia Mečiarových amnestií, ktoré boli hrubým zneužitím práva na zakrytie štátom organizovaných a páchaných zločinov, slovenský parlament dlhuje ľuďom aj návrat k veľmi dôležitej vlastnosti volebného systému spred roka 1998 – k rozdeleniu Slovenska na viaceré volebné obvody (vtedy štyri). Toto rozdelenie oslabí prehnaný centralizmus a vodcovský vplyv v politike.

Osem volebných obvodov – podľa hraníc samosprávnych krajov – by priblížilo výkon moci k občanom, a prinieslo väčšiu adresnosť a vyváženosť politiky vo vzťahu k regiónom.“

toto je len časť toho, čo PÍŠE na SME JÁN FIGEĽ v článku Slovensko potrebuje spravodlivejšie voľby.

TROŠKU neskoro osvietila panna zázračnica Janka Figeľa, ale „O TOM PO TOM“ povedal by Béla.

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *