Home / POLITIKA / Kotlebovmu konkurentovi dochádza para. Pochopia Švec a Magát, že vodcom je len Kotleba?

Kotlebovmu konkurentovi dochádza para. Pochopia Švec a Magát, že vodcom je len Kotleba?

Je už viac ako isté, že Kotlebov konkurent z Nitry, Róbert Švec stráca politický dych a paru. Švecova snaha prevziať kotlebových prívržencov je zjavne v koncoch. Zháňanie „vlastencov“ prostredníctvom židovskej sociálnej siete facebook je jasným dôkazom, že Švec nemá dosť ľudí. Kým k Mariánovi Kotlebovi v zelenom tričku sa pridávajú tisíce, uhladený Švec v červenej kravate so svojou hŕstkou prívržencov pravdepodobne nevyzbiera ani dosť podpisov na vznik strany. Možno Švec nakoniec po vzore Kotlebu od niekoho stranu odkúpi.  Alebo sa podriadi vodcovi.

snimka-obrazovky-2017-01-05-o-19-21-58

Snaha zháňať „vlastencov“ cez facebook je viac ako nacionalistická skôr tragikomická.

Politická realita zjavne ukazuje, že snahy Šveca (obdobne ako Magáta) sú neúspešné. Obidvaja nie sú schopní sekundovať charizme Mariána Kotlebu a tak im v prípade túžby politicky sa angažovať neostane nič iné, len sa podriadiť vodcovi, uznať jeho autoritu a tak ako mnohí iní, prísť s prosíkom za Mariánom Kotlebom. Obdobne ako Marián Mišún, skôr alebo neskôr Švec aj Magát musia pochopiť, že bez Kotlebu sú obaja nič. Bývalý mestský policajt Mišún, ktorý ešte pre časom ostro vystupoval proti Kotlebovmu vodcovstvu a rozkazom sa nakoniec podriadil banskobystrickému županovi. A hneď Marián Mišún profituje. Mišún podľa kuloárnych informácií pred marcovými voľbami prišiel za Kotlebom „s prosíkom a požiadal o odpustenie“. Kotleba Mišúnovi mladícku nerozvážnosť „odpustil“ a dal mu aj miesto na jeho volebnej kandidátke. Dnes je Mišún poslanecký asistent a zároveň je pevnou súčasťou kotlebových hliadok, ktorý robí všetko preto, aby sa raz stal aj kotlebovým poslancom v parlamente. Tak ako Mišún budú musieť postupovať aj Švec a Magát. Inak je ich politický osud spečatený. Jediná budúcnosť je VOLÍM KOTLEBA – VOLíM správne. Žiaden Švec SHO ani Magát a Vzdor.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *