Home / HISTÓRIA / ANTISEMITIZMUS

ANTISEMITIZMUS

Antisemitizmus dnes hýbe svetom.

Vo všetkých západných (pôvodne kedysi kresťanských) krajinách, vrátane Slovenska, je antisemitizmus trestný. Málokedy sa môže prejaviť na verejnosti, nakoľko samotní Židia ovládajú kompletne všetky dôležité médiá a akýkoľvek článok o nich nemilosrdne vymažú. Samozrejme, okrem tých článkov, ktoré napíšu o sebe oni sami.

Čo však antisemitizmus je? Antisemitom sa stávate v momente, keď odmietate akceptovať propagandu a hľadáte pravdu. Ak ju len hľadáte, musíte to robiť v tichosti a v anonymite. Ak pravdu publikujete – ste antisemita. Skúsim to s príkladom: Ak verejne pochybujete o existencii Ježiša Krista, ak jeho alebo jeho učenie (kresťanstvo) verejne tupíte, ponižujete lžami predstaviteľov cirkvi (dnešných, ale aj minulých), je to všetko v poriadku a nič sa nedeje. V krajine, ktorej preambula ústavy hovorí o kresťanských koreňoch. Ak však v tej istej krajine spochybňujete oficiálnu verziu o udalosti nazývanej Holocaust – budete trestne stíhaní. Pripomínam, že dokonca ani neexistuje niečo, ako „oficiálna verzia Holocaustu“. Verzií je veľmi veľa a časom sa menia, podľa aktuálnych potrieb.

Kresťania sa stali obeťou propagandy. Majstrami propagandy sú ich „veční“ hostia – Židia. Ovládajú kresťanov cez médiá, korupciu a tým aj ekonomiku a politiku. Popri tom prostredníctvom propagandy rozkladajú integritu ich národov. Sami propagujú multikulturalizmus a miešanie rás. Sami sú však vo vlastných komunitách prísni rasisti a vedia prečo. Žijú v kresťanskom svete inkognito. Antisemitizmus je aj to, keď o Židovi poviete, že je Žid. Menia si mená podľa potreby, niekedy aby zakryli svoj pôvod, inokedy zase, aby sa k nemu hlásili. Sú nesmierne citliví, ak sú – čo i len na chvíľu – odhalení.

Ich propaganda funguje nasledovne: Opakuje sa jedna a tá istá lož donekonečna. Stále dokola, až sa postupne stáva pravdou. Ona pravdou samozrejme nikdy nebude, ale stane sa minimálne zákonom. Tento zákon sa potom prísne dodržiava. Je potrebné klamať, ale nie len občas. Klamať je potrebné stále a vo všetkom – dokonca aj tam, kde to „akože“ nie je potrebné. Jedine vytrvalosť v tomto prináša očakávaný úspech. Ak ste náhodou pri klamstve prichytení – nevadí. Zajtra pokračujete, ako keby sa nič nestalo a ide sa ďalej. Pamäť ľudí sa odhaduje na jeden – dva dni. Tým to končí. Čierne sa nazýva bielym, populisti nazývajú tých, čo hlásajú pravdu „populistami“, extrémisti, zlodeji a vrahovia titulujú tých, čo bojujú za spravodlivosť „extrémistami“. Náboženstvo a kresťanské tradície sú zaostalé a priečiace sa pokroku. Teda, okrem tých židovských.

Zneužívajú toleranciu, tak vlastnú západnej civilizácii. Jedovatou propagandou rozkladajú integritu spoločnosti a rasovú homogenitu. Vedia, že miešanie rás znamená znehodnocovanie kultúry, podobne, ako multikulturalizmus, ktorý je vlastne iným slovom pre žiadnu kultúru. Preto práve toto miešanie propagujú vo svojich médiách. Kto neuveril týmto nezmyslom je rasista. Kto chce zostať samým sebou je militantný rasista. Samozrejme, okrem ich samých. U nich je rasizmus modus operandi po celé stáročia. Po celé tieto stáročia, keď im bolo dovolené prežiť medzi kresťanmi, bez ohľadu na to, čím sa za túto toleranciu odvďačili.

Odvďačili sa komunizmom. Komunizmus, ako rakovina prešiel telom kresťanského sveta pred 100 rokmi a dodnes je nosnou myšlienkou útvarov, ako Európska Únia a jednotlivých krajín, kde vládnu zradné mafie, nazývajúce sa „socialistami“. Slovensko nie je výnimkou.

Komunizmus a jeho zvrhlá ideológia je dnes legálnou a je možné ju beztrestne hlásať. Ideológia triedneho boja, ktorý má v podstate len rozložiť národné spoločenstvo a postaviť ľudí proti ľuďom je dnes legálna. Diskusia o Holocauste nie.

Komunizmus, ktorý síce lákal nevzdelaných ľudí na boj za „spravodlivosť“ v skutočnosti hlavne ničil kresťanskú cirkev a kresťanské tradície. Judaizmus nevadil. Ničilo sa len všetko kresťanské.

Čo je teda antisemistizmus? Skúste si odpovedať na túto otázku a zamyslite sa nad tým a zamyslite sa nad koreňmi toho, čo niektorí nazývajú antisemitizmom. Pokúste sa rozmýšľať a čítať. Hľadajte skutočné zdroje a nebojte sa.

Peter Velecký

Historik

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Auto skončilo vo vodnej nádrži v Suchej nad Parnou, polícia v ňom našla človeka bez známok života

Policajti sa budú okolnosťami tragédie ďalej zaoberať.

Jeden komentár

  1. Moja protiotázka:
    Kde v právnom poriadku SR je ustanovené to, čo píšete, že aj v SR je antisemitizmus trestný?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *