Home / Nezaradené / Fica mrzí ma, že KOllár, KOTleba, MAtovič. Ale ďakuje Bohu za nich

Fica mrzí ma, že KOllár, KOTleba, MAtovič. Ale ďakuje Bohu za nich

Fica mrzí, že nikto nerieši fašistické prejavy niektorých strán, že je tu strana, ktorá má štyroch členov a s peniazmi narába krížom-krážom.

Toto je oficiálne stanovisko predsedu vlády Slovenskej republiky, ktoré uverejnil prokumunistický Denník Pravda – rozhovor FICO  – časť rozhovoru dole:

snimka-obrazovky-2016-11-20-o-15-12-15

Takže si to zhrňme. Komunistu Fica mrzí, že KOllár, KOTleba, MAtovič. Človek neznalý vecí, problematiky a politiky by povedal, že Fico chce veci riešiť, ale nemá ako a preto ho to mrzí a nemôže.

Skutočnosť je však iná.

Fico ďakuje Bohu, za túto vydarenú trojku KOllár, KOTleba, MatOVič.

Tieto tri politické figúrky totiž dokážu svojou neschopnosťou a debilitou vytvárať dokonalú štafetáž komunistovi Ficovi a jeho spoločníkom pri rozkrádaní Slovenska a tým aj prekrývať skutočné problémy občanov Slovenska.  Zároveň dokazujú, že stav demokracie na Slovensku zmutoval do parlamentu plného komunistov, psychopatov, exhibiocionistov, oportunistov, mafiánov, fašistov – proste parlament plný KOKOTOV.

Normálne by si človek povedal, že to je nejaká systémová chyba demokracie.

Pravdou však je, že o žiadnu chybu nejde. Slovenský parlament totiž demokraticky odráža stav slovenskej populácie. Stav populácie, kde väčšinu tvoria komunisti, oportunisti, fašisti  a iná chamraď parazitov.

Jediné jedno mne osobne nie je jasné, že dokedy bude na Slovensku ešte normálna menšina pracovať, vytvárať hodnoty a živiť tú väčšinu komunistov, oportunistov, fašistov a parazitov?

Marian Zaboj

politický komentátor

snimka-obrazovky-2016-11-17-o-12-38-17

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Krízu dôvery v inštitúcie a štát vidí šéf NKÚ Andrassy v nesystémovom kontrolingu, uviedol aj štyri princípy zmeny

Kríza dôvery je na Slovensku vypuklá a nedôvera voči inštitúciám, najmä tým, ktoré sú spájané s politickou reprezentáciou, sa vypomsťuje celej spoločnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *