Home / SLOVENSKO / Foto: Lívia a Erik sú stíhaní vo väzbe, nútili 19-ročnú dievčinu k prostitúcii

Foto: Lívia a Erik sú stíhaní vo väzbe, nútili 19-ročnú dievčinu k prostitúcii

BRATISLAVA 22. novembra (WebNoviny.sk) – Obvineniam z obchodovania s ľuďmi čelí 34-ročná Lívia a 38-ročný Erik. Dvojica núkala na prostitúciu iba 19-ročnú dievčinu. Podľa informácií polície Lívia vlani zlákala mladé dievča do svojho domu v okrese Levice na pomocné práce v domácnosti. Bola to však iba zámienka.

Erik mladej žene na internete založil profil s jej fotkami v spodnej bielizni, kde nechýbali informácie o cenách a druhoch poskytovaných sexuálnych služieb.

K prostitúcii bola nútená denne s desiatkou mužov a to na rôznych odľahlých miestach v Levickom okrese, v autách a neskôr aj na ulici v Nitre a Bratislave.

Obvinení ju sledovali z vozidla, prípadne ju kontrolovali cez mobil. Mala zakázaný akýkoľvek kontakt s ľuďmi mimo prostitúcie. Poslušnosť si vynucovali násilím. Zažívala bitky a vyhrážanie, oblievali ju studenou vodou. Padali facky a kopance. Všetky zarobené peniaze musela odovzdávať. Obvineným v prípade dokázania viny hrozí trest na sedem až 12 rokov. Stíhaní sú vo väzbe.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Polícia zatkla dvojicu, ktorá nútila mladú dievčinu k prostitúcii

 

Viac k témam: polícia, prostitúcia
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Lívia a Erik sú stíhaní vo väzbe, nútili 19-ročnú dievčinu k prostitúcii © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na hraničných priechodoch Záhon a Slovenské Nové Mesto sa pre obmedzenia na maďarskej strane tvoria kolóny kamiónov

Polícia v súvislosti s touto situáciou žiada vodičov prichádzajúcich k hraničným priechodom o zvýšenú opatrnosť a ohľaduplnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *