Home / POLITIKA / Ficovo kladivo na čarodejnicu. Zľaknú sa ostatní?

Ficovo kladivo na čarodejnicu. Zľaknú sa ostatní?

Ficova mocenská politika je úspešná. Úspešný potkaní marketing sláví na polodementnom Slovensku úspech už hodnú dobu a vyzerá to na pokračovanie v štýle komunistickej strany. Možno to nebude 40 rokov vlády Smeru ako vládli komunisti, ale dvadsať rokov je vcelku reálnych. Fico a jeho partajníci sa s nepriateľmi síce nevysporadávajú v štýle ich fyzickej likvidácie (Slansky, Clementis) ale páky a kladivá  na odpadlíkov majú dostatočne silné. Psychologické.

Polícia, prokuratúra a súdy. Všetko inštitúcie štátu, ktoré navonok vzbudzujú zdanie nezávislosti a nestrannosti, ako však všetci vieme, realita je trošičku iná. Hlavne polícia plní funkciu mocenskej zložky štátu, ktorá slúži mocným.

Odpadlíčka Smeru Kolenčíková, ktorá stratila vieru, v rozhovore pre pro židovský plátok Denník N povedala, že musela zo Smeru odísť, pretože tam bola korupcia a klientelizmus. „V poslednom čase som sa v Smere dusila, už to bolo nad moje sily. Keď som odišla zo strany, vydýchla som si a cítim sa slobodná.“

Reakcia premiéra Fica na seba nenechala dlho čakať. „Ak sa preukáže, že niekto škodí Smeru, nikto nestojí za to, aby škodil Smeru. Ak bude treba, ja sa veľmi ľahko s ľuďmi vysporiadam. Nebudem rezať hlavy na základe toho, že kričí opozícia alebo novinári,“ povedal Fico.

Premiér Fico tvrdo udrel kladivom na odpadlíčku Smeru Kolenčíková.

Strana Smer podala trestné oznámenie na bývalú krajskú tajomníčku strany v Nitre Renátu Kolenčíkovú. V rádiu Expres to včera vyhlásil premiér Robert Fico. „Nemôže niekto verejne len tak prísť, urobiť rozhovor do novín a porozprávať niečo, čo sa nezakladá na pravde,“ povedal trojnásobný slovenský premiér.

Trestné oznámenie na odpadlíčku Smeru Kolenčíková by malo pôsobiť ako kladivo na čarodejnicu. Nie, Kolenčíkovú nikto neupáli. Bude pár rokov chodiť po výsluchoch a vyšetrovaniach. Trošku ju psychicky potrápia a potom to celé skončí v zabudnutí.

Kladivo na odpadlíčku Smeru Kolenčíková by podľa očakávaní ideologického oddelenia Smeru malo zapôsobiť na ostatných pár čestných v Smere, ktorí sa „dusia“.

Pozorne budeme v DENNÍKu POLITIKA sledovať ďalší politcký vývoj. Video z filmu Kladivo na čarodejnice stojí za pozretie. Metaforicky pri zmene niektorých slovných zvratov je aktuálne aj na dnešnú situáciu.

Psychická trýzeň, ktorú môže očakávať odpadlíčka Smeru Kolenčíková je dostatočne silné kladivo na čarodejnicu a silným varovaním ostatným. Zľaknú sa ostatní tohto kladiva psychického teroru trestných oznámení?

Iljíč Uljanov

politický komentátor

 

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *