Home / Nezaradené / Stal sa žid Šebej len ovcou maďarského baču Bugára?

Stal sa žid Šebej len ovcou maďarského baču Bugára?

Boli to časy hentam za humnami, keď židia vládli na Slovensku. Tie časy ukončil farár Tiso – toho času prezident prvej Slovenskej republiky v zmysle  príkazu Božieho: „Slovák, zhoď, zbav sa svojho škodcu!“ a poslal väčšinu slovenských židov do plynu. (okrem tých s prezidentskou výnimkou 🙂 ) Zvyšky ktoré zostali, boli spacifikované procesmi v 50.tych rokoch prvým robotníckym prezidentom Gottwaldom a jeho klikou úslužných komunistických prokurátorov a sudcov.

Potom, čo do Česka emigroval aj Fedor Gál, zostalo židov na Slovensku ako šafránu. Jeden z čelných židovských politických predstaviteľov, ktorý ešte v opozícii bojoval proti klientelizmu, korupcii a iným neprávostiam, ale zostal.  Bol ním známy karatista a viacnásobný stranícky prebehlík František Šebej – toho času šéf zahraničného výboru slovenského parlamentu.

Je smutným čítaním, keď tento židovský bojovník za spravodlivosť F. Šebej v rozhovore pre denník SME o Róbertovi Kaliňákovi odpovie na otázky redaktora, či by sa nemali riešiť aféry ministra vnútra takto:

Vidíte pri opísanej postupnosti dotácie konflikt záujmov?

„Ak by to bolo takto, tak by to zaváňalo konfliktom záujmov. Ale opakujem, neviem či je to takto. Nemáme tieto informácie.“

Ste však súčasťou koalície, v ktorej sa toto deje a hovoríte, že takéto postupy sa vám nepáčia. necítite teda potrebu viac sa angažovať?

„Jedna vec je, čo sa páči mne osobne, a druhá, či sa tým má zaoberať výbor.“

V rámci koalície by sa to nemalo riešiť?

„To, čo sa rieši v rámci koalície, nezávisí od môjho názoru. Minister Kaliňák je nominantom Smeru. Či sa budeme na koaličnej rade dopytovať vysvetlenia, rozhodne predseda strany.“

Po prečítaní odpovedí Františka Šebeja si totiž človek uvedomí, že ani charakter, čestnosť a nezlomná vôľa, ktorá sa spája so židovstvom, nie je schopná odolať svetským vymoženostiam a mocibažnosti. František Šebej, ktorý ešte v opozíci tak horlivo bojoval proti Mečiarovi, Ficovi, Kaliňákovi, korupcii, klientelizmu a iným špinavostiam sa totiž zmenil. Stal sa predsedom zahraničného výboru národnej rady, stal sa podporovateľom a je súčasťou koaličnej zrady.

Čo je úplne najsmutnejšie, František Šebej so stareckými šedinami vo vlasoch, ktoré by mali prinášať súhrň celoživotných múdrostí, skúseností, znalostí a poznatkov, poprel za smiešnu politickú funkciu celoživotné angažovanie sa za slušné a dobré veci.

František Šebej už nevie, nemá informácie, stal sa jednoducho poslušnou ovcou  maďarského baču Bugára.

Žiaľ, František ako poslanec je len jeden z mnohých poslancov slovenského parlamentu, ktorí nevedia, nemajú informácie a sú len ovcami svojho predsedu. Je absolútnou potupou cností a vlastností židovstva, ak príslušník nášho národa vyvolených dopadne tak ako „svätý“ František.

CHARKTER ROZHODUJE.

Marian Zaboj

redaktor

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *