utorok , 26 mája 2020
Home / SLOVENSKO / Legendárny Scooter oslávi na jar v Bratislave dvadsaťpäťku!

Legendárny Scooter oslávi na jar v Bratislave dvadsaťpäťku!

BRATISLAVA 2. novembra 2018 (WBN/PR) – 25 rokov je ten najlepší vek! A tiež najvyšší čas, vydať sa do Bratislavy na poriadnu párty! Behom svojej 100% SCOOTER – 25 YEARS WILD & WICKED Tour sa legendárna kapela po prvý raz zastaví v bratislavskej Hant Aréne, aby 23. marca 2019 so svojimi slovenskými fanúšikmi oslávila dvadsaťpäťku. Scooter to rozbalí na plný plyn a počas dychberúcej show budú halou znieť všetky zásadné hity, ktoré charizmatický shouter H. P. Baxxter a jeho dvaja spoluhráči nekompromisne nasadia do uší a nôh svojich nadšených fanúšikov. Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) alebo Move Your Ass! budú spievať spolu so všetkými, ktorí sa radi bavia už celé štvrťstoročie s jednou z najúspešnejších európskych kapiel, aká sa kedy na tanečnej a eletronickej scéne objavili.

“Som nadšený z toho, že sa môžeme po tak dlhej dobe vybrať do Bratislavy,” hovorí frontman H.P. Baxxter a dodáva s úsmevom: “Na Slovensku bude určite Hyper Hyper Wicked a verím, že to poriadne rozbalime!”

Od vydania albumu ACE, s ktorým sa v Čechách objavili pred dvomi rokmi, Scooter nezaháľal. Minulý rok vyšiel dvojalbum Scooter Forever, a pred Vianocami prekvapila originálnou úpravou scooterovských hitoviek na albume 100% Scooter Piano Only jedna z najzaujímavejších nemeckých klasických pianistiek mladej generácie – Olga Scheps.

24 hitov v top ten, 30 miliónov predaných nosičov a 90 zlatých a platinových albumov za predaj. Tisíce koncertov po celom svete, desaťtisíce fanúšikov, neustála energia i prepracovaná show s využitím najmodernejšej techniky.  V neposlednom rade tiež humor a nadhľad, schopnosť sebairónie, tým všetkým baví Scooter celý svet už štvrťstoročie.

Koncert kapely v rámci turné 100% SCOOTER – 25 YEARS WILD & WICKED prebehne v Hant Aréne v sobotu 23. marca 2019 so začiatkom o 19.00 hod. Predpredaj vstupeniek prebieha v sieti www.ticketlive.sk.  Viac informácií na info@ticketlive.sk.

Scooter vznikli na základoch synthpopovej kapely Celebrate the Nun, v ktorej sa v roku 1986 v Hannoveri zišli  H.P. Baxxter (vlastným menom Hans Peter Geerdes) a Rick J. Jordan. V roku 1989 sa stretávajú v Hamburgu s manažérom Jensom Thelom, s ktorým najskôr vytvorili remixovú skupinu Loop, a potom v roku 1993 vzniká Scooter. Dobre produkovaný a po všetkých stránkach dotiahnutý projekt mixuje prvky happy hardcore a hard trance a stavia na prepracovanej pódiovej show s radom svetelných a pyrotechnických efektov a samozrejme na charizme a prejave frontmana H. P. Baxxtera. Typickým sa pre staršie nahrávky Scooteru tiež stalo používanie zmutovaného frekvenčne skresleného hlasu.

Prvým veľkým hitom bol track Hyper Hyper, nasledovali Move Your Ass!Friends alebo Endless Summer. V roku 1998 vznikol možno najväčší hit kapely How Much Is the Fish?, ktorý sa v Nemecku vyšplhal na 3. priečku a dosiahol predaj 250 000 nosičov. V 21. storočí potom bodujú skladby ako Nessaja, Ramp! (The Logical Song), Maria (I Like It Loud) alebo The Question Is What Is the Question?

V zostave kapely sa v roku 2006 často striedaný post druhého pianistu stabilizuje s príchodom Michaela Simona.

www.ticketlive.cz / www.ticketlive.sk

100% SCOOTER – 25 YEARS WILD & WICKED TOUR 2018 (Trailer)
https://youtu.be/HCue2L0o_ps

Aktuálne videoklipy:
https://youtu.be/OkCn70bXCBo
https://youtu.be/hwGgBYI-Ku4
https://youtu.be/7aRbQKUJPA8
https://youtu.be/WfhDTBcF-FM

100% Scooter Piano Only by Olga Sheps
https://youtu.be/hZVZ10Amp60
http://scootertechno.com/
https://www.youtube.com/scooter

Viac k témam: koncert, Scooter
Zdroj: Webnoviny.sk – Legendárny Scooter oslávi na jar v Bratislave dvadsaťpäťku! © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Investície či informatizáciu bude riešiť nové ministerstvo, odobrila ho aj prezidentka

Novovzniknuté ministerstvo prevezme pôsobnosť úradu vicepremiéra v oblasti investícií a informatizácie k 1. júlu a pôsobnosť Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v oblasti regionálneho rozvoja k 1. októbru.

2 komentáre

  1. Sick of wasting money on PPC advertising that just doesn’t deliver? Now you can post your ad on 5000 ad sites and you only have to pay a single monthly fee. Never pay for traffic again! To find out more check out our site here: http://www.instantadsposted.tech

  2. Francesca Roque

    Hello, I was just checking out your website and submitted this message via your “contact us” form. The contact page on your site sends you messages like this via email which is the reason you’re reading my message at this moment correct? This is the most important achievement with any type of advertising, making people actually READ your advertisement and that’s exactly what I just accomplished with you! If you have an ad message you would like to promote to lots of websites via their contact forms in the U.S. or to any country worldwide send me a quick note now, I can even target specific niches and my pricing is very affordable. Reply here: trinitybeumer@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *